ChaChaLand 2017 FUNtastic
Vysielanie ChaChaLandskej televízie je zabezpečené prostredníctvom služby Livestream. Po kliknutí na červené tlačítko WATCH LIVE budete automaticky
presmerovaní na aktuálne vysielanie. Pokiaľ vysielanie nebeží, je možné prehliadať si archív odvysielaných relácií.
Ak sa v službe Livestream zaregistrujete, (nepovinné) môžete jednotlivé relácie aj komentovať. RZ Podskalie je v horách preto internetové pripojenie môže byť nestabilné. Za prípadné výpadky sa ospravedlňujeme.
  1. Kliknite na "LIVESTREAM" v pravom dolnom rohu prehrávača
  2. Stlačte modré tlačítko "Create account"
  3. Do registračnej tabuľky vyplňte svoju e-mailovú adresu
  4. Na zadanú e-mailovú adresu Vám bude zaslaná správa od odosielateľa „Livestream“ pre dokončenie registrácie, v ktorej bude veľké modré tlačidlo „Activate My Account“ (aktivuj moje konto).
  5. Po kliknutí na toto tlačidlo sa otvorí stranka LiveStream.
  6. Svoje meno ktoré sa ma zobrazovať napíšete do kolonky "full name" a svoje heslo do "password". Po stlačení "create account" bude registrácia úspešne dokončená a získate tak prístup nie len k živým prenosom z Podskalia, ale aj možnosť komentovať príspevky a zapojiť sa do diskusie spolu s ostatnými zaregistrovanými užívateľmi/kami.
  7. Ak si želáte dostávať upozornenia vždy keď ChaChaTV začne vysielať, odporúčame v kolonke "about" ("i"vpravom hornom rohu) nastaviť "Follow" (plus vedľa názvu "ChaChaLand TV"

Prajeme Vám príjemné sledovanie! :)