ChaChaLand 2018 SURPRISE

SPONZORI - Ďakujeme

chachaland sponzori, dakujeme Spoločnosti BASF ďakujeme za poskytnutie detského laboratória Kids' Lab Hokus - Pokus.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za zapožičanie 2ks profesionálnych plazmových obrazoviek.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za zapožičanie pódiovej techniky.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme firme Pleuran za poskytnutie vecných cien a darčekov pre našich Chachalanďákov
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie brandovaných predmetov, darčekov pre ChaChaLanďákov, ako aj poskytnutie mediálneho priestoru pri propagácii tábora.
chachaland sponzori, dakujeme Spoločnosti ATTIS ďakujeme za pomoc a poskytnutie zľavy pri výrobe šálov.
chachaland sponzori, dakujeme Spoločnosti Copy Print Bratislava s.r.o ďakujeme za pomoc pri výrobe ChaChaINpress, za zapožičanie tlačiarne a zabezpečenie dostatočného množstva tonerov a papieru.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie produktov z portfólia spoločnosti pre ChaChaLandské deti.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie produktov z portfólia spoločnosti pre ChaChaLandské deti.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie produktov z portfólia spoločnosti pre ChaChaLandské deti.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za veľké množstvo DVD titulov do súťaží pre ChaChaLanďákov.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za zapožičanie hernej konzoly Xbox 360 a za vecné ceny pre deti.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme firme Slovenské pramene a žriedla za doplnenie pitného režimu v ChaChaLande aj sirupy MooGoo, z ktorých sme vyrobili chutné mliečne nápoje
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za niekoľko kartónov žuvačiek Big Babol, ktoré potešili sladkosťou, farebnosťou a vyrábali veľké bubliny!
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme vydavateľstvu Burda Praha za poskytnutie mnohých čísel magazínu InStyle, ktoré prevedú svetom módy a lifestylu ChaChaLanďákov vo vizážistickom krúžku.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme Telekomu za poskytnutie internetového pripojenia pre živé televízne prenosy z ChaChaLandu
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie časopisov Historická Revue
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za lahodné chutné muffiny Dr. Oetker, ktoré potešili mlsné jazýčky na VIP Afterparty po SuperStar aj na Garden Party.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme Galérii kozmetiky a líčenia MAKEUP and MORE za zapožičanie profesionálnych líčidiel a pomôcok, vďaka ktorým mohol vzniknúť nový krúžok, ktorý sa okrem iného staral o vzhľad účinkujúcich v chachalandských programoch.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za poskytnutie krásnych knižiek pre náš detský tábor.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za pufované chlebíčky od spoločnosti Racio, ktorá nám dopriala dobroty na zahryznutie počas celého tábora.
chachaland sponzori, dakujeme Nivea potešila ChaChaLanďákov opaľovacími krémami a nafukovacími loptami a dopriala im pri bazéne zábavu aj ochranu pred slnečnými lúčmi.
chachaland sponzori, dakujeme Spoločnosť Prvá stavebná sporiteľňa nám poskytla množstvo krásnych cien do súťaží pre našich ChaChaLanďákov.
chachaland sponzori, dakujeme Firma ABCLIVE ChaChaLandským deťom láskavo poskytla hračky na rozšírenie sortimentu ChaChaLandského obchodu.
chachaland sponzori, dakujeme Firma KendiCOMP ChaChaLandským deťom láskavo poskytla výrobky značky Logitech na rozšírenie sortimentu ChaChaLandského obchodu.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme vydavateľstvu Príroda za poskytnutie nádhernych knižiek pre ChaChaLandské deti.
chachaland sponzori, dakujeme Vydavateľstvo časopisu Fifik venovalo aktuálne vydania časopisu pre deti. Ďakujeme.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme za zapožičanie dvoch sád bezdrôtových mikrofónov.
chachaland sponzori, dakujeme Ďakujeme Nadácií Slovenskej sporiteľne za finančnú pomoc, ako aj za vecné ceny pre ChaChaLanďákov.
chachaland sponzori, dakujeme Spoločnost Wüstenrot nám poskytla množstvo krásnych cien do súťaží pre našich ChaChaLanďákov.
chachaland sponzori, dakujeme Firma Aglo s.r.o poskytuje ChaChaLanďákom webové servery na prezentácie, diskusie, blogy od roku 2008.
chachaland sponzori, dakujeme Čím by bol ChaChaLand bez kvalitných svetelných efektov. Spoločnosť Q-99 pre tento účel zapožičiava efektové svetelné zdroje zo svojej bohatej ponuky.
chachaland sponzori, dakujeme Spoločnosť CONTEST pre potreby ChaChaLandu zapožičala dve súpravy bezdrôtových mikrofónov AKG.
chachaland sponzori, dakujeme Redakcia mesačníka PC REVUE venuje predplatné, tričká so svojim logom ako ceny do súťaží, komponentny pre stavbu PC, aktuálne čísla PC REVUE a zapožičia odbornú literatúru pre potreby PC krúžku. Za ochotu ďakujeme p. Martinovi Drobnému.