ChaChaLand 2018 SURPRISE

MIESTO KONANIA / RZ - PODSKALIE

RZ podskalie logo

RZ Podskalie je stredisko, ktoré svojimi kvalitami patrí k top strediskám na Slovensku. Svojou polohou i vybavením je v kategórii detského cestovného ruchu vysoko hodnotené. Je v perfektnej kvalite, situované priamo v srdci nádherných Strážovských hôr. Celé je obkolesené lesom s vyústením na veľkú lúku, vedúcu priamo k horám. Raritou je plytký potôčik, ktorý tečie celým strediskom v upravenom koryte. Podskalie je vzdialené od Považskej Bystrice cca 25 km.

Adresa: RZ Podskalie, 018 22 Pružina,SLOVENSKO

RZ podskalie exteriér

Vybavenie
V stredisku sa nachádza novo zrekonštruovaný bazén s automatickou čistiacou technikou, veľké trávnaté futbalové ihrisko, plážové, volejbalové, nohejbalové, basketbalové, tenisové ihrisko, stoly na stolný tenis, kompletne vybavené spoločenské miestnosti, krásna krbová miestnosť, bar, priestranná jedáleň s profesionálne zariadenou kuchyňou.

RZ podskalie izba

Ubytovanie
Všetky izby sú zariadené nábytkom s dostatočným úložným priestorom. Izby sú situované v dvoch väčších budovách, murovaných chatkách a v štyroch Okáloch, čo je ubytovanie typu rodinného domu. Všetky ubytovacie jednotky, okrem Okálov majú samostatné sociálne zariadenia. V Okáloch sú sociálne zariadenia spoločné, čisto udržiavané. Izby sú 2-3-4 a 6 posteľové.