ChaChaLand
ChaChaLand

Ahojte ChaChaLanďáci! Určite viete, že sme nedávno oslávili Nový rok a niektorí z vás dokonca s nami v ChaChaLande. Nemôžem nespomenúť, že prijemné chvíle v kruhu ChaChaLanďákov sme si náramne užili, no o tom potom. Dôležité je, že tento náš spoločne strávený týžden plný smiechu a zábavy nám priniesol aj niečo špeciálne.
Ako každý rok, aj teraz bol ChaChaLandský Silvester zakončený odhalením dlho očakávaného tajomstva a tým je celkom nový originálny prívlastok ChaChaLandu pre rok 2016. To by nebolo nič extra neobyčajné, veď ChaChaLand má nové logo každý rok, lenže tentoraz to bude špeciálne. 
Zem smiechu a zábavy totiž v roku 2016 oslavuje svoje 25. narodeniny, a tomu je prispôsobený aj ten spomínaný nový prívlastok. Tento rok to bude niečo mimoriadne, niečo neobyčajné, niečo extra. Teraz poprosím fanfáry, pretože sa práve dozvedáte, že výročný 
ChaChaLand 2016 nesie príznačné meno EXCLUSIVE! 
Tomu je prispôsobená aj nová farba, ktorá sa taktiež rok čo rok mení. Táto farba musí byť taká, aká ešte nebola, aby to bolo exkluzívne.
ChaChaLandskí vedúci sa zhodli na tom, že tou najexkluzívnejšou farbou pre rok 2016 je práve zlatá a ja s nimi plne súhlasím. Veď akou inou farbou by sa dalo upozorniť na niečo výnimočné?
Toto exkluzívne logo si spolu s poukážkou na jeden turnus letného ChaChaLandu zadarmo odniesla domov stará ChaChaLanďáčka Marta Hronská, ktorá si túto hodnotnú výhru vybojovala v hre ChaChaVille. Ja jej ešte raz blahoželám k víťazstvu a verím, že sa teší, kedže atmosféra v lete bude skutočne exkluzívna. Webová stránka ChaChaLandu sa už ponorila do zlatej farby a tiež vám ponúkla možnosť prihlásiť sa do letného tábora a tým si zabezpečiť prázdniny plné exkluzívnych zážitkov. Tak čo? Tešíte sa?

Ďaľšie články