ChaChaLand
ChaChaLand

Aj tento rok sa všetci ChaChaLandskí vedúci a animátori zúčastnili na školení v malebnom prostredí pri dedinke Liptovský Ján.

Tohtoročné sympózium bolo výnimočné, pretože sme oslavovali vo veľkom štýle. ChaChaLand nám totiž letné prázdniny obohacuje už 25 rokov!
Počas nabitého programu školenia sa slova ujal hlavný vedúci Roman, jeho zástupca Peco a programový vedúci Andrej nám predstavil aj tohtoročné novinky. Odmenili sme členov VIP MasterClubu, ktorí sú táboru verní už vyše 10 rokov.
Náš tím vedúcich a animátorov je obohatený o nové zdravotníčky a v lete uvidíme nové tváre takisto aj medzi ChaChaLandskými vedúcimi. Privítali sme aj ďalších asistentov, ktorých sme vybrali z radu najvernejších a najaktívnejších ChaChaLanďákov a toto leto sa budú prvý krát podieľať na tvorbe tábora.

Počas sympózia sme doladili program do posledných detailov. Svedomito môžeme vyhlásiť, že sme pripravení! Plní síl a s pokrikom 3 krát ChaChaLand sme sa naladili na ChaChaLandskú nôtu. Leto v Podskalí sa môže začať a dúfame, že pri tom nebudete chýbať ani vy!

Ďaľšie články