ChaChaLand
ChaChaLand

Aj tento rok sa môžete tešiť na vysielanie detskej táborovej televízie ChaCha TV! Živé prenosy priamo z Podskalia, programy inšpirované známymi televíznymi šou a množstvo ďalších prekvapení, ktoré sa ChaChaLanďákom znova postarajú o najpríjemnejšie strávenú časť letných prázdnin si môžete pozrieť v HD kvalite už od 1.7. 2016!

ChaCha TV má bohatú históriu plnú zábavy, ale aj tvrdej driny (Viac o histórii ChaCha TV). Aj tento rok budeme profesionálne pracovať s nádejnými mladými redaktormi/kami a moderátormi/kami, ktorých/é vyberieme spomedzi záujemcov a záujemkýň viackolovým konkurzom. Len tí najšikovnejší a najšikovnejšie sa budú podieľať na tvorbe jedinečnej táborovej televízie. Máte sa preto na čo tešiť! :)

Všetky živé prenosy nájdete na TOMTO MIESTE. Pri ich sledovaní nie je potrebná registrácia, no každý, kto si ju zvolí, bude dostávať upozornenia vždy, keď sa vysielanie začne. Ďalším bonusom registrácie je možnosť komentovať príspevky a zapojiť sa do diskusie spolu s ostatnými zaregistrovanými. Samotná registrácia Vám zaberie len pár minút. Viac informácii o tom, ako sa zaregistrovať nájdete tu.

Na čo sa už teraz môžete tešiť? Pripravte sa na populárnu prehliadku SECRET OF FASHION, obľúbenú spevácku súťaž ChaChaLand HĽADÁ SUPERSTAR, tie najkrajšie ChaChaLanďáčky v MISS ChaChaLand 2016, prekonávanie strachu vo FEAR FACTORe a iné dobrodružstva plné zábavy. Program ChaCha TV nájdete tu. Nezabudnite však na to, že v ChaChaLande máme o hodinu menej, preto živý prenos začína o 21. hodine.

Všetky programy zverejníme po skončení rekreácie na našom YouTube kanáli, kde si budete môcť pozrieť záznamy programov, detské TV spravodajstvo a publicistické relácie. Bohatý online archív z tábora nahradí klasický DVD-záznam. Práve modernejšia technológia umožní sledovanie vo vysokom rozlíšení a naprieč všetkými platformami - od mobilných zariadení cez PC až po Smart TV. Živé prenosy budú archivované aj na našom oficiálnom Facebook-u, vďaka čomu si budete môcť pozrieť napríklad ChaChaLand HĽADÁ SUPERSTAR alebo MISS ChaChaLand 2016 v repríze kedykoľvek budete mať chuť :)

Začíname už čoskoro! My sme už posadnutí letom, a čo Vy? :)

Ďaľšie články