Janka Hatinová
Janka Hatinová

Prvé online vysielanie programu Pekelná výzva dopadlo aj napriek nepriaznivému počasiu bravúrne. Deti s ChaChaLandskými šálmi povzbudzovali odvážlivcov, ktorí hrdinsky zdolali všetky súťažné úlohy.

 

  V sále to naozaj vrelo! Náhodne vylosovaní ChaChaLanďáci pristúpili k moderátorke večera Hele, ktorá mala pre nich pripravených celkom deväť disciplín, ktoré ich naozaj potrápili. Z náhodne vylosovaných detí bola zvolená šestica – Saška, Linda, Natália, Saly, Timko a Natália. Rozstrelovou      1. úlohou do ďalšieho kola postúpila štvorica dievčat. Vedeli ste, ktorý český maliar sa volá rovnako ako dotieravý dvojkrídlovec alebo ktorá planéta slnečnej sústavy je najbližšie k slnku? Každá súťažná disciplína v sebe skrývala niekoľko ľahších i náročnejších otázok, pri ktorých občas pochybili i vedúci. V 3. kole s názvom „Chuťovky“ prekonali všetky štyri súťažiace samé seba. Zmes chutí ako wasabi oriešok, citrón či rybí olej neznie až tak nepríjemne, no pri spoločnej kombinácii sa nejednému ChaChaLanďákovi zdvíhal žalúdok. Ako pribúdal počet súťažných kôl, tak sa zvyšovala i obtiažnosť. Napätá atmosféra na pódiu v 7. kole s názvom „Balóny“ sa uvoľnila vďaka deťom, ktoré spolupracovali pri dopĺňaní veršov slovenských piesní. Nálada v publiku bola úžasná a všetci sa výborne zabávali.

Do finále sa po záverečných úlohách dostala Saška s Lindou. 66 bodov si zaslúžene vybojovala       Linda13. oddielu a získala tak prvé ChaChaLandské tričko tohto roku. Víťazke srdečne gratulujeme.

 

Ak ste premeškali včerajší priamy prenos Pekelnej výzvy, nezúfajte. Dnes večer sa tiež vysiela naživo. Secret of Fashion skrýva talenty vašich detí, ktorým fantázia a umelecké cítenie pomôžu zabojovať o ChaChaLandské tričko. Sledujte nás dnes, o 21:00 na ChaChaTV a možno práve vaše dieťa sa blyskne vo svetlách reflektorov!

Ďaľšie články