Janka Hatinová
Janka HatinováSecret of Fashion odhalila u ChaChaLanďákov talent pre módne cítenie. Viac ako 30 módnych čísel sa včera predviedlo v tom správnom svetle reflektorov.

 

Aj v ChaChaLande máme modelky a modelov. Presvedčili nás o tom včerajšie deti v programe Secret of Fashion. Celý večer sa niesol v štýle cirkusu a akrobatickými kúskami nám gymnastky doslova vyrazili dych. Večerom nás sprevádzala Ivka s Attilom, ktorí bravúrne zvládli ich premiéru moderovania v tomto turnuse. Do role poroty zasadli vedúci Katka, Fatal a asistent Alex.

Vopred pripravené kreatívne kostýmy detí boli vskutku nápadité. Letné outfity odpálili úvod večera svojim vystúpením a dynamickou muzikou. Super hrdinky, dvojičky, postavy z rozprávky Alica v krajine zázrakov, turistky a mnoho ďalších. Vďaka pár kostýmom sme sa preniesli do destinácií ako Rio, safari, Benátky a cestovali sme i v čase.

Špeciálnu cenu poroty vyhrala aktuálna tematika futbalistu s rozhodcom, ktorých stvárnili Miško a Martin. Sedí bača pri ohníčku hreje sa, hreje sa. Tak toto vystúpenie baču s ovečkou pobavilo určite každého. Chlapci Adam a Peťko z 3. oddielu si zaslúžili tretie miesto. Romantickou modrou farbou porotu okúzlili tri mladé kočky z 1. oddielu, Lucka, Dianka a Paulínka.

Prvé miesto zaslúžene získali čierno-biele bábiky Jing a Jang v podaní NastiViktórie z 8. oddielu, ktoré boli nielen skvelé modelky, ale i herečky. Hoci prvých miest bolo len niekoľko, v tomto večernom programe boli víťazmi nakoniec všetky zúčastnené deti. Odniesli si vstupenku na VIP After Party konajúcu sa vo štvrtok po Superstar. Všetkým gratulujeme!

Ďakujeme aj za vašu sledovanosť. ChaChaLandské deti si to užili a kývali k vám domov tak, ako sa patrí. Tí, ktorí živý prenos nestihli, si ho môžu pozrieť v archíve zo záznamu, kde budú k sledovaniu dostupné všetky programy, ktoré boli doposiaľ vysielané.

V dnešnom poobednom programe deti dobyjú Pevnosť Bojard. Po celom areáli Podskalia na nich čakajú nepredvídateľné úlohy na rôznych stanovištiach, pri ktorých musia zapojiť nielen postreh, ale i šikovnosť. V podvečerných hodinách spolu zapálime obrovský vatru v programe Call Emergency. K pravému posedeniu pri táboráku patrí aj opekanie, tak preto sme si pre deti pripravili chrumkavé špekáčiky.

Ďaľšie články