Janka Hatinová
Janka Hatinová


ChaChaLand spoznal talentovaných spevákov, ktorí svojimi hlasmi ukázali, že nie sú žiadni začiatočníci.

 

 Najočakávanaješia udalosť prvého turnusu – ChaChaLand hľadá Superstar, je za nami. Každý deň sa naši ChaChaLanďáci pripravovali, aby na večernej šou ukázali svoje spevácke schopnosti pred obecenstvom a tiež pred divákmi ChaChaTV.  A neboli sme vôbec sklamaní, pretože speváci  previedli svoje výkony najlepšie ako vedeli!

Priamy prenos  sledovalo približne 180 divákov na internete, za čo sme veľmi radi. Moderátormi večera boli Ajka a Andrej, za porotu zasadla Ajvn, Maťka a Attila z radov našich vedúcich. Špeciálnym štvrtým hosťom bola Ľubica Hamarová z RTVS, projektová manažérka v rozhlase.

Tento ročník bol naozaj silný a medzi súťažiacimi bola obrovská konkurencia.  Porota mala veľmi ťažkú úlohu vybrať víťazov a dokonca sa kvôli tomu aj pohádali. Nakoniec sa však zhodli na jednej špeciálnej cene a troch hlavných. Klára Lofajová nás s pesničkou Faded presvedčila, že show sa dá spraviť aj keď spievate len za doprovodu klavíra, a preto vyhrala špeciálnu cenu. Na treťom mieste sa umiestnila Nina Sirotová s pesničkou od známych TWiiNS - Tak sa neboj mama. Druhé miesto obsadila Laura Papánová, ktorá zabojovala v Superstar  aj minulý rok. Titul Superstar 2016 získala Emma Čučková, ktorá  pesničkou A Thousand Years presvedčila divákov i porotu, že je najlepšia a zaslúži si víťazstvo. Nechýbali ani slzičky šťastia výherkyne a ChaChaLandské tričká. Víťazom gratulujeme!

Krátko po skončení večerného programu sa všetci Superstaristi ocitli na červenom koberci pred Backstage zónou, kde ich čakali ostatné deti, aby spolu zahájili VIP Afterparty. Tí, ktorí počas tábora získali vstupenky na VIP party sa vybláznili na diskotéke, a ďalší si v Backstage pochutili na jednohubkách, koláčikoch či miešaných drinkoch. Nechýbala dobrá nálada a veľké oslavy Superstaristov s ich kamarátmi. Večer sme si veľmi užili a bola to noc na akú sa nezabúda. Dúfame, že z toľkých dobrôt nikoho nebolí bruško a my sa už tešíme na Superstar, ktorá bude o rok.


Celý záznam ChaChaLand hľadá SuperStar je možné zhliadnuť v našom archíve ChaChaTV priamo tu.

Ďaľšie články