Janka Hatinová
Janka Hatinová

Večer podľahne magickým chvíľam celý tábor. ChaChaLand navštívia aj dvaja umelci, ktorí svojim talentom prispejú k nezabudnuteľným zážitkom.


 Správny kľúč sa počas včerajšieho večera podarilo nájsť! Nebolo by to ale ono bez našich ľadových medveďov v zložení Fatal, Riki a Andrej. Svojimi výkonmi nás presvedčili o tom, že sú správni šoumeni. V chladnej bazénovej vode plnili rôzne bláznivé úlohy  a náhodne vylosovaní ChaChaLanďáci tipovali, kto z nich bude najlepší. Najviac šťastia v hre mala Kika z 10. oddielu, ktorá si správnymi tipmi odniesla tohtoročné ChaChaLandské tričko a my jej gratulujeme.

 

V dnešnom galavečeri Magic Moments na štýl kabaretu vystúpia všetky nadané a talentované deti. Budú to speváci, tanečníci ale aj deti so zručnosťou hrať na hudobný nástroj. Vo večerných hodinách očakávame vzácnych hostí. ChaChaLandské deti príde svojimi profesionálnymi kúzlami uchvátiť kúzelník Ivan. Vo svojej show predvedie určite množstvo efektných trikov. Druhým hosťom, bude žena známa z fakírskej dvojice Duo Aratron Aspis – Kristína, ktorá vystupuje pod svojím sólo menom Kris ANGEL. Umelkyňa Kika zavítala do ChaChaLandu aj po minulé roky a tak ju atmosféra v tábore očarila, že prichádza aj teraz. Má pripravený fakírsky vstup, ktorý nám i vám určite vyrazí dych.

 

Sledujte naživo Magic Moments, dnešný večerný program vysielame online, už o 21:00 na ChaChaTV.

Ďaľšie články