Janka Hatinová
Janka Hatinová

Magic Moments je v ChaChaLande programom, ktorý nám už druhý rok dokazuje, že je tu právom. Talentovaní ChaChaLanďáci a dvaja umelecky nadaní hostia predstúpili pred zvedavé kamery v táborovom „televarieté“.

Včerajší večerný program ste mohli, milí diváci sledovať naživo. ChaChaLandským kabaretom nás sprevádzali dvaja „náhodní“ okoloidúci Ivka s Andrejom, ktorí prišli na túto show ako diváci. Gymnastické vystúpenia, gitarové sólo, romantický spev ale i fascinujúce vystúpenia našich hostí. To všetko ste mohli zazrieť iba vo včerajšom magickom večeri. Neuveriteľné však? Návštevou nás včera poctili aj dvaja hostia – kúzelník a fakírka. Kúzelník Ivan nám predviedol ozajstné kúzla. Nenechal však zmiznúť vedúceho, ale iba loptičku. Na svoje kúzla si na pódium pozval aj dvoch ChaChaLanďákov, ktorí si tak mohli vychutnať jeho kúzla úplne z prvej rady. Druhý hosť, sympatická fakírka Kris ANGEL, predviedla tanečno-ohňové vystúpenie.  Bonusom tohto celého bolo to, že dokonca hltala ohne! Neverili sme vlastným očiam. Kika nebola v ChaChaLande prvýkrát a my veríme, že aj tentokrát sa jej u nás páčilo.

 


Čo nás čaká dnes večer? Vedomostná súťaž Sweet ChaChaLand je novinkou tohto leta a otestuje mozgy ChaChaLanďákov. Dúfame, že im história ChaChaLandu nie je cudzia a podarí sa im správne odpovedať na možno aj zákerné otázky. Držte im palce spolu s nami a sledujte večer ChaChaTV naživo, presne o 21-hodine.

Ďaľšie články