Janka Hatinová
Janka Hatinová


Večerný kvíz Sweet ChaChaLand testoval všetky vedomostné zákutia. Táto novinka sa v ChaChaLande ujala a určite ju môžeme očakávať aj budúci rok.


Spolu šesť ChaChaLandských detí mohlo včera v súťažnom kvíze zabojovať o obľúbené táborové tričko. Neboli však na to sami. Každú dvojicu detí mal pod krídlami aj jeden vedúci, ktorý svojimi silami a zručnosťami v jednotlivých kolách prispel k bodovému zisku. Prvej dvojici KikeOskarovi pomáhala vedúca 13. oddielu Ivka. Ďalšej dvojici ChiareViki velil vedúci Frasty a posledná súťažná dvojica detí bola Peťo a Marek s vedúcou Veronikou. Všetky tímy museli prejsť ôsmimi kolami, ktoré sa týkali naozaj všetkého. Hudby, pantomímy, ale i jedla. Do jasného vedenia sa hneď na začiatku dostal Veronikin tím, ktorý s viditeľným bodovým náskokom nakoniec aj zvíťazil a obaja súťažiaci, PeťoMarek si odniesli ChaChaLandské tričká.

Počas včerajšieho záznamu ste mohli v hľadisku zazrieť aj vaše ratolesti, ktoré ste viacerí z vás aj pozdravili. Urobte tak aj dnes!

Sing Sync alebo inak povedané napodobňovanie známych videoklipov predvedie všetky skryté vlohy vašich detí. Buďte pri tom, ako sa sedem tanečných tímov pokúsi zabojovať o tričká so známou piesňou a klipom. 

Sledujte Sing Sync naživo, presne o 21:00 na ChaChaTV.

Ďaľšie články