Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Najkrajšia z najkrajších | ChaChaLand - detský tábor
Janka Hatinová
Janka Hatinová


Novou kráľovnou Miss ChaChaLand 2016 EXCLUSIVE sa stala Leila Bieliková. Všetky súťažiace však predviedli temperament, charizmu aj intelekt.

 Veľkolepý a špičkový večerný program je za nami. Za nami sú aj krásne spomienky na tento večer plný zážitkov, na ktorý sa len tak nezabudne. Dvanásť očarujúcich finalistiek sa nám ukázalo vo viacerých disciplínach, pričom každá z disciplín sa zameriavala na niečo iné. Herecké vlohy a improvizáciu dievčatá predstavili v playbacku. Ľubovoľným výberom piesne rozprúdili hneď na začiatku náladu všetkým deťom. Nechýbali známe piesne od Meghan Trainor, Taylor Swift alebo Kristíny. Voľnou disciplínou finalistky ukázali čomu sa venujú v súkromí. Musíme uznať, že tento rok boli disciplíny výnimočné, pretože prevedenie karate, fitnes tanca, lyrického tanca a hip hopu sa len tak na MISS nevidí. Chôdza je v povolaní modelky tiež veľmi podstatná. Vysvieteným mólom sa prešli dievčatá v krásnom spoločenskom oblečení.


Rozhodujúcim bodom bol určite rozhovor. Štvorica porotcov v zložení Žužu, Mišky a dvoch hostí si vybrala šesť dievčat, ktoré mali zodpovedať na jednu otázku. Ich vystupovanie, reč a celkový dojem sú ďalším dôležitým kritériom pri výbere tej pravej kráľovnej. Vynaliezavosťou dievčatá zodpovedali otázky, napríklad ako by naložili so svojím prvým miliónom alebo aké nástrahy skrýva svet šoubiznisu. Porota nemala rozhodovanie naozaj jednoduché. Aby ešte mali trochu času, moderátori medzitým zastavili internetové hlasovanie, ktorého výsledky prišla vyhlásiť jedna zo šéfredaktoriek ChaChaInPress Ajvn. V kategórii Miss Internet ste si vy diváci, zvolili Chiaru Trevisan. V tábore si ChaChaLanďáci taktiež mohli zvoliť svoju Miss, konkrétne Miss ChaChaInPress. Tento titul získala Leila Bieliková s číslom 3.

 

Ktoré dievčatá ale zaujali najviac porotu? Titul 2. Vicemiss si odniesla karatistka Emma Kubišová a 1. Vicemiss sa stala energická tanečnica Romana Červenáková. Svoju korunku absolútnej víťazke odovzdávala minuloročná Miss ChaChaLand 2015 Marta Hronská. S radosťou môžeme povedať, že Miss ChaChaLand 2016 EXCLUSIVE je Leila Bieliková. Ako už býva tradíciou,  po skončení programu boli všetky výherkyne hodené do bazénu, kde sa spoločne tešili z úspechu. Celú atmosféru perfektne dotvoril exkluzívny ohňostroj. 

Ďaľšie články