Olívia Strelková
Olívia Strelková

Keď som bola v detstve nedočkavá, mama mi často hovorila, že na dobré veci sa oplatí počkať. V prípade ChaChaTV by som však slovo "dobré" nahradila výstižnejším slovom "výborné". Niekedy je však naozaj ťažké len tak čakať a chlácholiť sa známym "kto si počká, ten sa dočká". Čakanie na spracovanie všetkého, čo sa nám spoločne podarilo počas letného tábora ChaChaLand 2016 Exclusive natočiť bolo pre mňa (a určite aj pre ostatných, ktorí sa na chode ChaChaTV podieľali) nekonečné, no o to viac som sa tešila na výsledok. A ten je konečne TU! :)

Svoje voľno v práci som využila tak, že som 6 hodín (nepreháňam) strávila pri sledovaní všetkýchprogramov ChaChaTV a nemohla sa odlepiť od monitora. Niektoré časti programu som si dokonca musela pozrieť viackrát. Po sledovaní HLAVNÝCH SPRÁV 1 o dobytí pevnosti Bojard, Pekelnej výzve a Call Emergency alebo takzvaného “táboráku” som začala špekulovať nad tým, ako prehovorím šéfa, aby mi schválil v lete voľno cez oba turnusy. Keď som však videla záznam z CHACHALAND HĽADÁ SUPERSTAR, bolo definitívne rozhodnuté, že oba turnusy jednoducho musím absolvovať! Doteraz mi je ľúto, že som tie úžasné spevácke výkony, z ktorých som mala pri sledovaní zimomriavky, nevidela naživo, no vďaka ChaChaTV som mala možnosť ich vidieť aspoň dodatočne.

Opäť som sa nechala strhnúť fantastickou atmosférou pri pozeraní záznamu zo SING SYNC (a spomenula si na to, ako som od povzbudzovania súťažiacich nemala na druhý deň hlas), s otvorenými ústami som sledovala čarovné výkony hostí v MAGIC MOMENTS, bola som dojatá z úžasných výkonov, vzájomnej podpory a radosti finalistiek súťaže MISS CHACHALAND 2016.

V neposlednom rade som si však zaspomínala práve na tie momenty, keď sme točili SPECTRUM o táborových krúžkoch, písali texty k reportážam pre HLAVNÉ SPRÁVY 2, hľadali vhodné šaty po celom tábore pre moderátorku VIP MAGAZÍNU - na situácie plné zábavy, ale aj stresu a prekonávania trémy. Spomenula som si na deti, ktoré pre mňa boli úžasným zdrojom inšpirácie.

V dnešný upršaný deň mi naozaj dobre padlo sa aspoň na pár hodín vrátiť v čase späť do leta, kedy sme si spoločne užívali KÚPANIE A SLNENIE. Našťastie nás aj v zime čakajú čarovné momenty, ktoré spoločne zažijeme vďaka ChaChaLand 2016 Silvester! :)

ChaChaTV nájdete TU

Vaša šéfredaktorka Lila

Ďaľšie články