Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Exkluzívny až fantastický, taký bude tohtoročný ChaChaSilvester! | ChaChaLand - detský tábor
Olívia Strelková
Olívia Strelková

Neuveriteľné, ako ten čas rýchlo letí…len nedávno sme si spoločne užívali bazénové radovánky počas letného tábora ChaChaLand 2016 Exclusive a zrazu sa okolo nás čoraz častejšie objavuje vianočná výzdoba, mama ma už stihla pohotovo informovať, že prvenstvo v zahájení vianočného útoku prostredníctvom televíznych reklám patrí tento rok nemenovanej banke (a prekvapivo nie mobilným operátorom) a keď som si išla tento týždeň kúpiť do obchodu chlieb, pri nákupe ma sprevádzal známy vianočný hit od Mariah Carey “All I want for Christmas is you”. Čo na tom, že je len začiatok novembra. Tak ako sa nezadržateľne blížia Vianoce, tak sa blíži aj zimná verzia Vášho obľúbeného tábora - ChaChaLand 2016 Silvester!

Osobne vnímam Vianoce ako sviatky oddychu, rozprávok a v neposlednom rade prejedania sa, ktoré si užívam v spoločnosti rodiny. Silvester však pre mňa mal vždy akési silnejšie čaro. Spája sa mi so zábavou v kruhu priateľov, ale aj s nostalgiou vo forme spomienok. Rekapitulujem si predchádzajúci rok, dávam si nesplniteľné novoročné predsavzatia a spomínam na najsilnejšie momenty, ktoré som počas roka zažila. Medzi moje najkrajšie zážitky tento rok radím aj to, že som si prvý raz mohla vyskúšať atmosféru tábora ChaChaLand na vlastnej koži. Nakoľko je pre mňa doležité prežiť posledné dni v roku v kruhu priateľov, rozhodla som sa, že ich strávim práve v spoločnosti ChaChaLanďákov a ChaChaLanďáčok.

Väčšina z Vás už ChaChaSilvester zažila, niektorí dokonca viackrát. Pre tých, ktorí ho (tak ako ja) zažijú prvý raz, ako aj pre tých, ktorí sa ešte neprihlásili, môžem napísať len toľko - zimná verzia nebude ani náhodou zaostávať za letnou a bude taktiež exkluzívna!

Tohtoročný program je naozaj pestrý a nechýbajú v ňom bláznivé súťaže a hry ako napríklad COUNTRY STRIKE, vedomostná súťaž PÁLI VÁM TO?, vhodná predovšetkým pre kajšmentkrov a ja osobne sa už neviem dočkať SILVESTROVSKÉHO GALAPROGRAMU a tradičných diskoték, keďže sa mi (po intenzívnom skúšaní) konečne podarilo naučiť sa tanečnú choreografiu k pesničke Chocolate.

Azda najzaujímavejšou súťažou ChaChaLand 2016 Silvester je ChaChaVille, v ktorej si všetky deti počas 7 dní zahrajú o skutočne výnimočnú výhru - poukaz na jeden turnus letného ChaChaLandu 2017!

Na čo sa však teším úplne najviac? Teším sa, že budem mať možnosť aj v zime prežiť pár chvíľ so skvelými ChaChaLanďákmi a ChaChaLanďáčkami akoby v inom svete, ďaleko od každodenných starostí, uponáhľaného života a sociálnych sietí. Verím, že sa nám aj napriek krátkemu času spoločne podarí vytvoriť rodinnú atmosféru a zažiť nezabudnuteľné chvíle.

ChaChaLand 2016 Silvester sa aj tentoraz bude konať v termíne od 27. decembra do 2. januára, preto ak máš od 10-17 rokov a chuť zažiť to najlepšie zakončenie roka 2016, nestrácaj čas a prihlás sa TU, voľné sú už len posledné miesta! :)

Vaša Lila

Ďaľšie články