Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
PROGRAM ChaChaSilvestra 2016! | ChaChaLand - detský tábor
Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Každého pri slove Silvester napadne niečo iné. Niekoho pozeranie každoročných relácii v TV iných rodinná lyžovačka v Tatrách... Pre mňa nabralo slovíčko Silvester úplne nový rozmer v roku 2014, keď som prvýkrát navštívila zimný ChaChaLand, ktorý som si v momente zamilovala.

Dobývanie snehových pevností, Country strike, Fullgool, Snow Sculpture alebo aj Winter dodgeball nám vždy vykúzlil úsmev na tvári aj keď líčka sme mali poriadne vyštípané od mrazu. Mňaam a tie poobedňajšie Palacinkové aktivity! Tie si bezpochyby zamiloval nejeden ChaChaLanďák. Ani programy ako Ruská ruleta v ktorej animátori ale aj samotní ChaChaLanďáci ukázali svoje skvelé herecké schopnosti, či známa zoznamka na slepo nesklamali.

Pamätám si akoby to bolo včera, keď sme sa s kamarátmi trápili nad scenárom do programu Reverse, ktorý naša izba dostala na zodpovednosť. Sedeli sme nad ním niekoľko hodín, len aby všetko vyšlo perfektne. No stálo to za to, pretože s výsledkom sme boli nad mieru spokojní.

Večere sme si vypĺňali rôznymi kvízovými súťažami ako napr. Čo ja viem? alebo Páli Vám to, pri ktorých sme si potrápili hlavičky no zároveň sme sa dozvedeli aj veľa nových informácii zábavnou formou. Nechýbali samozrejme ani večerné diskotéky na konci ktorých sme si necítili nohy, no ani to nám nezabránilo v noci behať k ostatným kamarátom na izby a zlostiť tak našich skvelých animátorov :D.

Najmä najstarší z nás sa celý silvestrovský pobyt tešili na late night talkšou s názvom Ask.me na ktorej im boli zodpovedané všetky otázky, ktoré si zvedaví ChaChalanďáci kládli. Samozrejme nechýbala ani celotáborová hra ChaChaVille, v ktorej sme si všetci zahrali o poukaz na jeden turnus letného ChaChaLandu!

No úplným highlightom bol jednoznačne Silvestrovský galaprogram, na ktorom sa zúčastnil každučký ChaChaLanďák. Spev, tanec, ohňostroj, tombola, detské šampanské a ani kopec jedla nechýbalo v tento slávnostný večer pri nás. Tohtoročnou zimnou novinkou bude okrem iného aj program s názvom Môj ChaChaLanďák varí lepšie ako Tvoj, na ktorý sa ja už veľmi teším.

Myslím si, že lepšie je jedenkrát zažiť ako dvakrát počuť. Ak si ešte pred vyplnením prihlášky chceš pozrieť celý program aj s fotkami klikaj na tento odkaz.

A vieš, čo je najlepšie? Že toto všetko a ešte omnoho viac môžeš zažiť tento rok aj Ty v termíne od 27. decembra do 2. januára. Preto neváhaj a poď s nami zažiť to najpeckovejšie ukončenie roka 2016 v kruhu priateľov. Stačí sa prihlásiť TU. No nepremýšľaj príliš dlho, pretože voľné sú už len posledné miesta. Ja osobne som už prihlásená a už sa neviem dočkať!

Vaša Miška

Ďaľšie články