Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Exkluzívny silvester je za nami. | ChaChaLand - detský tábor
Olívia Strelková
Olívia Strelková

Keď som v novembri oznámila svojim kamarátom, že namiesto Silvestra v ich spoločnosti na luxusnej chate uprednostním ChaChaSilvester s 50 deťmi mimo civilizácie a signálu, mysleli si, že som sa už načisto zbláznila. Úprimne, musím priznať, že pár dní pred odchodom do Hornej Vsi som aj ja pochybovala o svojom psychickom zdraví. Celý rok som žila v nekonečnom pracovnom kolotoči a vďaka skúsenostiam z letného ChaChaLandu som vedela, že ChaChaSilvester nebude zrovna dovolenka plná relaxu. No práve zážitky z leta, ktoré vo mne rezonovali celé mesiace potom, ako som prvý raz zažila ChaChaLand na vlastnej koži, rozhodli o tom, že som sa nechala prehovoriť. Ani som sa nestihla spamätať a zrazu sa končí prvý januárový týždeň. ChaChaSilvester ubehol akosi prirýchlo, spomienky však zostávajú.

Hneď po príchode do Hornej Vsi som na Warm Up Party dostala šancu ukázať ChaChaLanďákom a ChaChaLanďáčkam, ako poctivo som trénovala choreografiu na hit Chocolate, no opäť som si potvrdila, že som tanečné drevo. Moje nohy sa ešte stále regenerujú po guľovačke s Fatalom a Gelienom, ktorá sa odohrala hneď 1. deň a pôsobia tak, že trpím kožnou chorobou mizantropus, o ktorej existencii som sa dozvedela vďaka vedomostným otázkam v hre ChaChaVille. Zistila som, že viem byť aj celkom kreatívna - ak sa mi nebude dariť v televízii, snáď sa uživím ako profesionálna dekoratérka palaciniek. Vďaka Hele a jej vedomostnej súťaži Čo ja viem som si potvrdila, že toho neviem vcelku dosť, informáciu o tom, že rovnostranný trojuholník nemá dva pravé uhly považujem vo svojom živote za prelomovú. Do práce sa budem maľovať už len tak, ako na nočnú hru.

Vyskúšala som si moderovanie Silvestrovského galaprogramu s úžasnou Bakou a spoločne sme obdivovali skvelé čísla, ktoré si deti aj vedúci pripravili. Mala som možnosť zistiť, že na staré kolená budem celkom sympatická babička, nakoľko som v posledný karnevalový večer mierne ošedivela.

Zároveň som sa perfektne zabavila vďaka programu Zoznámte sa prosím (doteraz sa smejem na tom, ako si Jerguš za oponou trhal vlasy, lebo si nevedel spomenúť, ktoré dievča by mohlo mať iniciály L.B.), ako aj na improvizovaných scénkach v programe Ruská ruleta, v ktorej deti tromfli svojimi výkonmi nás vedúcich. Som naozaj vďačná za to, že si ma deti vybrali ako jedného z hostí vo svojom kvíze v rámci Revers-u (a za to, že mi priradili takého super parťáka, akým bol Kubo, Marekov kamarát), nesmierne som si to užila. Pochutila som si v hľadisku na špecialitách, ktoré navarili naši ChaChaLanďáci a ChaChaLanďáčky v novej súťaži Môj ChaChaLanďák varí lepšie ako tvoj, za pomoci Maťky a Fatala.

Bola som dojatá, keď sme s Martou, Veron, Klárou a Ráchel púšťali na Silvestra lampióny prianí. Obdivovala som Kiku, Kuba a Leilu, ktorí v boji o poukaz do letného ChaChaLandu 2017 Funtastic predviedli neuveriteľné výkony. Azda za najsilnejší moment však považujem to, ako sme sedeli v kruhu, vedúci a deti, a otvorene sa bavili o našich názoroch, obavách, predsavzatiach a túžbach v rámci Andrejovho Ask me.

ChaChaSilvester u mňa splnil to, čo sľuboval - atmosféra bola rodinná, uvoľnená, spoločne sme si užili mnoho zábavy, ale aj momentov, ktoré človeka v živote posúvajú vpred.

Moje poďakovanie patrí Vám všetkým, vďaka ktorým som mala možnosť počas 7 dní v Hornej Vsi zažiť naozaj výnimočne chvíle.

Vaša Lila

Ďaľšie články