Olívia Strelková
Olívia Strelková

Letné prázdniny sú pre všetky deti zaslúženou odmenou za ich celoročné úsilie a výsledky v škole. Doprajte deťom leto plné zážitkov na pôde Hviezdneho televízneho tábora, ktorý počas jeho 26-ročnej histórie navštívili tisícky spokojných rekreantov!

ChaChaLand Funtastic 2017 odštartuje už v deň koncoročného vysvedčenia (30.6.2017, plánovaný odchod do tábora je o 14tej hodine), deti tak oslávia koniec školského roka a začiatok prázdnin v kruhu priateľov, profi animátorov a vedúcich.
Ako napovedá tohtoročný názov, program bude nielen zábavný, no priam funtastický! Aj tentoraz prinesieme vysielanie detskej táborovej televízie ChaCha TV so živými prenosmi priamo z Podskalia (v programe sú označené ako ), programy inšpirované známymi televíznymi šou, akými sú napr. ChaChaLand hľadá Superstar, Miss ChaChaLand 2017, dobývanie pevnosti Bojard a množstvo ďalších prekvapení, ktoré sa ChaChaLanďákom znova postarajú o najpríjemnejšie strávenú časť letných prázdnin.

V dopoludňajších hodinách sa deti budú venovať činnostiam v krúžkoch, vďaka ktorým majú možnosť získať nové vedomosti a zručnosti a rozvíjať svoje schopnosti. Každé dieťa má na výber z 12tich krúžkov (ChaChaTV, ChaChaRádio, ChaChaInPress, ChaChaDanceGroup, Muzikálový, Dramatický, Scénografický, KidsLab, Hi-Tech, Banka ChaChaLandská, Športový, Hry v prírode).

Pre dieťa, ktoré v ChaChaLande bolo tri- a viackrát, máme zľavu 5 percent z aktuálnej ceny pobytu!

Neváhajte, voľné sú už len posledné miesta.

Ďaľšie články