Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Stať sa hviezdou za 9 dní? Jedine v ChaChaLande ! | ChaChaLand - detský tábor
ChaChaLand
ChaChaLand

ChaChaTV je krúžok táborovej televízie, vďaka ktorému si deti môžu vyskúšať, čo všetko obnáša práca televízneho moderátora alebo redaktora. Deti sledujú všetko, čo sa v tábore deje a učia sa písať reportáže, pracovať s kamerou a mikrofónom. Pri práci vyspovedajú zaujímavých hostí, ktorí navštívia tohtoročný ChaChaLand, ako aj víťazov našich táborových súťaží. To najlepšie z ChaChaLandskej televízie si môžete pozrieť aj v našom archíve.

Pre deti s mikrofonickým hlasom, je ako stvorený krúžok ChaChaRádia, v ktorom ostatným deťom prinášajú nielen informácie o každodenných aktivitách v tábore, ale aj zaujímavosti o vedúcich a odkazy ChaChaLanďákov. O to, aby si ChaChaLanďáci mohli každý deň prečítať prehľad tých najdôležitejších správ z tábora, ako aj informácie o plánovaných aktivitách, sa starajú deti v krúžku táborových novín ChaChaInPress.

Deti, ktoré zbožňujú tanec si prídu na svoje v krúžku ChaChaDanceGroup. Tým deťom, ktorým "len" tanec nestačí, odporúčame vyskúšať Muzikálový krúžok,v ktorom si aj zaspievajú. Nádejní herci a herečky si pre nás pripravia divadelné predstavenie v Dramatickom krúžku. Záverečné vystúpenia umeleckých krúžkov patria medzi najočakávanejšie táborové udalosti a tešíme sa na ne už teraz.

Scénografický krúžok je ako stvorený pre tvorivé deti, ktoré radi kreslia, vystrihujú, lepia a ich kreativita nemá hraníc. Svojim talentom pomôžu aj s výrobou kulís pre programy a súťaže.
Namiešať si vlastný gél na vlasy a vyskúšať mnohé chemické pokusy môžu deti v profesionálnom laboratóriu od firmy BASF, ktorá je partnerom krúžku KidsLab.
Budúci bankári, ktorí sa neboja čísel sa nám zídu v Banke ChaChaLandskej, kde budú dohliadať na správu našej táborovej meny (Hutery), ale aj na sladkosti a ceny, ktoré môžu deti vyhrať v našich súťažiach.
Novinkám zo sveta vedy a techniky sa budú deti venovať v Hi-Tech krúžku.
Pre deti, ktoré majú veľa energie ponúka ChaChaLand Športový krúžok, v ktorom sa dosýtosti vyšantia. Mestské deti zase ocenia krúžok Hry v prírode, vďaka ktorému majú možnosť spoznať nádhernú prírodu v okolí Súľovských skál.

Pre dieťa, ktoré v ChaChaLande bolo tri- a viackrát, máme zľavu 5 percent z aktuálnej ceny pobytu!

Neváhajte, voľné sú už len posledné miesta.

Ďaľšie články