Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Leto sa nezadržateľne blíži! | ChaChaLand - detský tábor
Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Termín odchodu (30.6.2017) do najlepšieho detského letného tábora ChaChaLand sa nezadržateľne blíži. Celý ChaChalandský tím sa preto druhý májový víkend stretol v krásnom prostredí Jánskej doliny. Chata RTVS na tohtoročnom teambuildingu privítala okrem skalných členov aj 10 nových tvárí: Hanka, Adam, Veronika, Emma, Kika, Jakub, Dušan, Dominika, Monika, Matúš.

Vďaka pútavým prezentáciám a videám, ktoré si pre nás pripravil HVT Roman Paulíny, sme sa vrátili späť v čase a zaspomínali si na to, aký bol ChaChaLand 2016 Exclusive. Potom prišiel rad na školenia a oboznamovanie sa s programom, ktorý je tento rok skutočne FunTastický!

Vyskúšali sme si aj kreativitu nováčikov, ktorí dostali za úlohu vymyslieť pre všetkých poobedný program, ako pre ChaChaLandské deti. Úlohu zvládli výborne, zručnosti a vedomosti ostrieľaných ChaChaLandských vedúcich preverili v zábavných súťažných disciplínach pripomínajúcich ChaChaLandskú pevnosť Bojard.
Posledný večer školenia, kedy už boli všetky prezentácie odprezentované a všetky zábavné hry odohrané, rozdelili sme sa do oddielov a krúžkov a začali odratávať dni, kedy sa už konečne vrátime tam, kde nám je najlepšie. DO CHACHALANDU!

Ďaľšie články