Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
ChaChaLand 2017 sme odštartovali vo veľkom! | ChaChaLand - detský tábor
Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Letný ChaChaland ako zvyčajne začal príchodom ChaChaLanďákov. Zo začiatku prichádzali deti, ktoré mali zabezpečenú individuálnu dopravu a neskôr k nám pribúdali očakávané autobusy ďalších natešených detí. Všetci sme sa po roku opäť stretli v tohtoročnom FunTastickom ChaChaLande 2017. Spolu s našimi kamarátmi sme sa zaradili do oddielov. Po zadelení posledného 15. Oddielu sme pokračovali s ubytovaním sa do izieb tak, aby každý z nás bol spokojný so spolubývajúcimi.

Po spoločnom zoznámení sme sa presunuli na večeru, kde sme mali možnosť vychutnať si guláš uvarený s láskou našich pani kuchárok. S plnými bruchami sme sa zúčastnili na večernom nástupe, kde sme sa dozvedeli potrebné informácie.
Hlavný vedúci nám predstavil všetkých oddielových vedúcich, technikov, asistentov a zdravotníčky, ktorí sa o nás budú po celý čas starať. Neskôr nám ukázali krúžky, do ktorých sme sa dnes mohli zaradiť. Nakoniec nám Peco porozprával o večernom programe a o programe nasledujúceho dňa.

Po nástupe sme sa išli pripraviť na prvú ChaChaLandskú diskotéku plnú zábavy, dobrej hudby a súťaží. Všetci zúčastnení získali hutery a výhercovia boli odmenení aj sladkosťami a VIP vstupenkami Superstar-afterparty. Po skončení diskotéky sme sa pobrali do našich izieb tešiac sa na nasledujúci deň.

Ďaľšie články