Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Včerajšie poobedie sme sa v ChaChaLande zahrali hru, ktorá sa nazývala Andrejova záhadná topánka. Na začiatku sme sa rozdelili do trojčlenných tímov, v ktorých sme súťažili spoločne. Chodili sme po 12 stanovištiach, kde na nás čakali rôzne úlohy. Museli sme zapojiť všetky svoje schopnosti, vedomosti, skúsenosti ale aj našu šikovnosť. Po splnení každej úlohy sme na stanovišti dostali morzeovku, ktorú sme museli vylúštiť pomocou legendy. Pod týmto tajným kódom sa skrývalo číslo 41.

Toto číslo bol kód, pomocou ktorého sme odomkli Andrejov tablet. V tablete sme našli indíciu, ktorá nám mala napovedať, kde sa Andrejova záhadná topánka nachádza. Niektorým tímom sa dokonca podarilo topánku nájsť. V topánke boli žetóny s rôznymi číslami, a každé číslo v sebe skrývalo istú odmenu, ktorú sme si mohli prísť vyzdvihnúť v Banke ChaChaLandskej.

Bohužiaľ, nie všetky tímy sa k topánke dostali, pretože jednému zo starších chlapcov skrsol v hlave skvelý nápad, topánku ukradnúť a žetóny rozhádzať po celom areály. Kvôli tomu boli animátori nútení hru ukončiť, ale nám to nevadilo, pretože sme sa naozaj zabavili, aj keď sme cenu nezískali úplne všetci.

Včerajší večer dopadol fantasticky. Bol plný napätia a zábavy vďaka večernému programu, ktorý bol pre nás úplnou novinkou. Zábavná hra sa nazývala FunTastic People. Tento názov dokonale vystihuje našich ChaChaLanďákov. V prvom tíme si zasúťažili animátori Attilla a Maťka spolu s ChaChaLanďákmi Dominikou a Jergušom. Druhý tím sa taktiež nedal zahanbiť v zložení zdravotníčky Lenky, asistenta Matúša a ChaChaLanďákov Angeliky a Oscara. Súťažiaci bojovali v piatich kolách a v každej disciplíne mohli získať body pre svoj tím. Do nále sa podarilo dostať prvému tímu, pretože získal viac bodov ako tím číslo dva. Finalisti dostali ChaChaLandské trická a šancu hrať o hutery za pomoci animátora Attillu. Členovia druhého tímu ale neodišli s prázdnymi rukami, pretože dostali takisto niekoľko cien.

Ďaľšie články