Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Po dobývaní Pevnosti Boyard začal Call Emergency | ChaChaLand - detský tábor
Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Chceli ste už niekedy vyskúšať úlohy v pevnosti Boyard? Pozerali ste to už v niekedy v telke a hovorili si, že vy by ste to dali lepšie? Tu v ChaChaLande mate možnosť zažiť to na vlastnej koži! Celé včerajšie popoludnie sa plnili úlohy rôzneho druhu. Na stanovištiach nás čakali mystické bytosti, ktoré nám pomáhali cez ne prejsť. Museli sme tam splniť niekoľko náročných úloh.

Za každú splnenú úlohu sme dostali kľúče, ktoré nám vo finale utvorili čas na nazbieranie pokladu. Aby sa však všetci ChaChaLanďáci k tomuto pokladu dostali museli získať indície, ktoré ich následne priviedli ku kľúčovému slovu, ktorým bola veža. Pozbieraný poklad čiže šišky budú neskôr vymenené za hutery. Všetci sme si viedli výborne a nikto sa v našej pevnosti nestratil. Po úspešnom zdolaní Boyardu sme sa vybrali na večeru. Potom nasledoval náš večerný program, ktorým bolo Call Emergency.

O ôsmej sme sa všetci opätovne stretli pri táboráku aj s moderátormi večera (Pecom a Dominikou). Otvorila sa krabica s úlohami pre ChaChaLanďákov, ale aj pre animátorov. Boli to najrôznejšie úlohy počnúc od spevu a tanca až po herectvo, alebo aj bozk. Pri plnení týchto náročných, smiešnych, no i odvážnych úloh sme dostávali jedlo. Museli sme si ho však tiež zaslúžiť. K táboráku bol zavolaný celý oddiel a spolu plnili dané úlohy. Objavili sa aj úlohy na ďalší deň. Po splnení poslednej úlohy sme spokojne odišli spať.

Ďaľšie články