Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Sedem ťažkých úloh, osem súťažiacich. To bol náš Challenge Accepted!! Večer sa začal prvou úlohou, ktorú plnila Petra Matalová. Mala postaviť a aj zložiť pyramídu z 36 plastových pohárov. Bolo to veľmi napínavé až do poslednej chvíle, no našej snaživej ChaChaLanďáčke sa to nakoniec nepodarilo. Jej vyžrebovaným žolíkom bol Matúš, ktorému to bohužiaľ tiež nevyšlo. Nikto však zo včerajšieho večera neodišiel naprázdno a tak aj Peťka dostala cenu útechy.

Ďalšou šikovnou ChaChaLanďáčkou v poradí bola Sára Mária Cifrová. Snažila sa dokotúľať mincu k vidličke tak, aby sa tam zasekla. Nepodarilo sa jej to, ale jej žolíkovi Jakubovi áno. Dostala tohtoročné ChaChaLandské tričko, ChaChaLandský šál, VIP backstage vstupenku, hutery a rôzne iné drobnosti. Za ňou nasledovala Hana Vrablicová. Podarilo sa jej postaviť do radu osem sklenených fliaš dnom na vrch. Na koniec toho radu postavil plastový pohárik a mala za úlohu dofúknuť pingpongovú loptičku z prvej fľašky až do poháriku.

Po pár neúspešných pokusoch úlohu zdolala. Taktiež ako Sára dostala tohtoročné ChaChaLandské tričko, šál, VIP backstage vstupenku a ďalšie ceny. Ako ďalší nasledoval Daniel Lihotský. Po celom okraji stola boli rozostavené kovové vrchnáky a on sa pokúšal dostať jeden z nich do poháriku, ktorý stál v strede. Nevyšlo mu to a tak ho musel nahradiť jeho vyžrebovaný žolík, ktorým bola zdravotníčka Lenka. Snažila sa, no taktiež sa jej to nepodarilo. Daniel dostal cenu útechy.

Po ňom nasledoval Andrej Mlyninský snažil sa dokázať hodiť postupne sedem ceruziek tak, aby sa gumou odrazili od stola a každá sa dostala do svojho pohára. Ani on nebol úspešný a tak prišiel na rad jeho vylosovaný žolík- Emma. Taktiež sa jej to nepodarilo, no snažil sa do poslednej chvíle. Po Andrejovom pokuse skúsil šťastie aj Peter Duga. Jeho výzva tak ako všetky nebola vôbec jednoduchá musel sfúknuť zo stola všetky karty okrem štyroch kráľov. Nanešťastie po chvíli sfúkol prvého kráľa a tak prehral. Nahradil ho Fatal ako jeho žolík. Aj keď pre Fatala táto úloha nebola novinkou, nepodarilo sa mu ju prekonať ani tentokrát.

Večerný program ukončili Timea Maršalová a Maximilián Potuš. Bolo to veľmi napínavé, pretože až v poslednej sekunde sa im podarilo prekonať výzvu, ktorou bolo postavenie veže z matiek len pomocou paličiek. Náš Challenge Accepted bol zakončený najlepšie ako mohol byť- výhrou. A tak sme sa všetci spokojne rozišli do svojich izieb.

Ďaľšie články