Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
ChaChaLand má svoju SuperStar | ChaChaLand - detský tábor
Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

NajFuntastickejší večerný program máme úspešne za sebou. Víťazom SuperStar sa stal Jerguš Jančík s piesňou If I Were Sorry. Svojim hlasom prekvapil nie len hľadisko ale aj porotu. Len o chĺpok ušlo 1. Miesto Laure Papánovej a víťaznú trojku nám uzavrela Natália Szolárová. Svojim neobyčajným spevom prekvapila porotu Nicole Gulová a tak sa jej podarilo získať špeciálnu cenu. Po vyhlásení výsledkov víťaz Jerguš odspieval vo výbornej atmosfére víťaznú pieseň a znovu sa mu podarilo priviesť obecenstvo do šialenstva.

SuperStaristi boli odvezení limuzínami až na červený koberec kde sa všetci ukázali nedočkavým ChaChaLanďákom. Nasledovala VIP afterparty a vlastníci vstupenky BACKSTAGE mali možnosť stretnúť, objať, zagratulovať alebo porozprávať sa so SuperStaristami. V BACKSTAGE bolo pripravené množstvo chutného jedla ktoré čím ďaľej, tým rýchlejšie mizlo pred očami ChaChaLandských detí. Vo VIP priestore si všetci zatancovali na letné hity, ktoré nám púšťal výborný DJ Matúš. Dúfame že ste si SuperStar užili naplno a všetkým umiestneným gratulujeme!

Ďaľšie články