Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Zatiaľ, čo si včera dvojturnusáci užívali teplé slnečné počasie pri bazéne či v pokoji naberali sily na ďalších deväť dní, druhoturnusoví noví i starí chachalanďáci nervózne prečkávali cestu autobusom. Po ich príchode ich nadšene vítali známi animátori, kamaráti a "Hollywoodsky" špičkový kameraman Riki s kamerou na ramene.

Po krátkom dojemnom privítacom ceremoniáli sme sa ako obvykle hneď zaradili do oddielov a ubytovali. Po vybalení a spapaní chutných buchiet nasledoval prvý nástup, ktorý predstavoval novým chachalanďákom tím animátorov a krátke predstavenie krúžkov. No chachalandský druhý turnus bol oficiálne zahájený až večernou uvítacou párty za vedenia tohtoročného nového pomocníka Matúša, ktorý nám celý večer púšťal najnovšie hity či pesničky na želanie.

Samozrejme, nechýbali ani známe chachalandské hity ako chocolate, tocca tocca a chachalandská hymna s tančekmi. Animátori si pre nás pripravili i súťažné disciplíny, kde sa dalo vyhrať hutiere či gastrolístky na chachalandskú známu Gardenparty. Na súťaže bolo náhodne vylosovaných len pár deciek, no ani ostatní zúfať rozhodne nemusíte, možností bude ešte neúrekom.

Ďaľšie články