Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

ChaChalanďáci a ChaChalanďáčky. V tomto článku si prečítate o najobľúbenejšom večere každého dieťaťa, Miss ChaChaLand, tento rok konkrétne 2017 FunTastic. Včera večer súťažilo 12 krásnych, šikovných a inteligentných mladých dám v súťaži krásy proti sebe a bojovalo o korunku miss v rôznych disciplínach. Pri prvej disciplíne playback sa dievčatá poriadne vybláznili a zaskákali si na svoje obľúbené pesničky s mikrofónmi v ruke.

Druhou bola voľná disciplína, v ktorej si dievčatá rôzne volili spev, tanec, hru na klavíri či na gitare. Pomedzi disciplíny si dievčatá nacvičili aj 2 choreografie s animátorom Andrejom, ktorý ich po jednom každú krásne predviedol. Ale ako som spomínala, okrem toho, že boli krásne a šikovné museli dokázať aj spomenutú inteligenciu. A práve tú dokazovali v poslednej, tretej, vedomostnej disciplíne, v ktorej si porotcovia Kika, Maťka a Duški volili 6 dievčat zo všetkých 12, ktorých by sa radi aj niečo spýtali.

Dievčatá vedomostné kolo zvládli a večer sa presunul do časti plnej napätia. Prvá vyhlásená bola Miss Internet, ktorou sa stala Romy Kittler. Natália Szolárová si zasa získala priazeň ChaChaLanďákov, a preto sa stala Miss ChaChaInPress práve ona. Po náročnom rozhodovaní porota nakoniec musela vybrať víťazku. II. ViceMiss sa stala taktiež Romy, I. ViceMiss Katka Vozárová, a celkovu víťazkou tohtoročnej Miss ChaChaLand sa stala Karin Klapková.

Nevieme si predstaviť dostať sa na pozíciu porotcov Kiky, Maťky a Duškiho, pretože rozhodnúť o celkovej Miss naozaj ľahké nebolo. Všetkým súťažiacim samozrejme ďakujeme za účasť a skvelé výkony, každá z dievčat bola výnimočná niečim iným. Ďakujeme aj skvelému publiku za podporu, ktorú dievčatá naozaj potrebovali. Včerajší skvelý program si rozhodne zaslúži trikrát ChaChaLand.

Ďaľšie články