Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Ale ten čas rýchlo letí! Ani sme sa nenazdali a polovica prázdnin je za nami a s nimi aj náš tohtoročný letný ChaChaLand. Určite so mnou budete súhlasiť, že vrátiť sa z ChaChaLandu späť do reality, býva vždy veľmi ťažké.

Celé dni, ba aj týždne po príchode domov moje myšlienky stále blúdia ešte kdesi v Podskalí- na večerných diskotékach, kúpaní a slnení či Potato Fun Feste. Preto som sa rozhodla, že si na pár momentov zaspomínam spolu s Vami.

Novinkou a veľkým hitom tohto ročníka bola Mikiho turistická skupina, ktorá oslovila hlavne starších ChaChaLanďákov :)

Tento funtastický ročník bol pre mňa výnimočný hneď z niekoľkých dôvodov. Okrem toho, že som tento rok navštívila ChaChaLand poslednýkrát ako asistentka, prvýkrát som si vyskúšala, aké je to byť šéfredaktorkou ChaChaInPressu a aké je to stáť cez priamy prenos za kamerou. Taktiež som si vyskúšala moderovanie fantastického jarmoku, dokonca som sa priučila aj práci skriptérky.

Ani tento rok v ChaChaLande nechýbala obľúbená módna prehliadka Secret of fashion, na ktorej sa okrem skvelých modelov predstavili tentokrát aj nové chachalandské teplákové súpravy, vrecúška a chachalandské fľašky!

Jeden z najväčších zvratov v tábore prišiel v našej nočnej hre Phanom Manor.
Všetci sme už boli pripravení báť sa, dokonca sme už stáli na štarte, keď sa v celom Podskalí spustil silný dážď. Strašidlá sa ale nedali vystrašiť počasím a aj napriek tomu, že cesta tajomným lesom sa musela zrušiť,
ChaChaLanďáci neostali nevystrašení. Záhadne bytosti si našli decká priamo na izbách!
O pár dní, keď sa nám počasie umúdrilo, sme cestu odvahy absolvovali celú. Tento rok sme si teda užili nočnú hru až dvakrát.

Množstvo skvelých tanečných vystúpení sme si vychutnali počas jedného z najobľúbenejších programov Sing Sync. Napriek veľkej konkurencii sa podarilo vyhrať tímu Leily Bielikovej, ktorej mentorkou som bola práve ja, preto Vám môžem s istotou dosvedčiť, že si prvú priečku na tréningoch poriadne odmakali.

ChaChaLandskou SuperStar sa stal po dlhých rokoch chalan! Jerguš Jančík nám svojim hlasom doslova vyrazil dych.

Kažodenné dianie v ChaChaLande zachytávala celý čas podrobne aj naša táborová televízia, ktorej činnosť sa nekončí ani po skončení pobytu. ChaChaTv stále usilovne pracuje na všetkých reláciách, ktoré si budete môcť pozrieť na našej stránke už čoskoro.

Pre všetkých nedočkavých, čo nechcú na ChaChaLand čakať celý rok, mám skvelú správu! Aj túto zimu pre Vás pripravujeme ChaChaSilvester, ktorý Vám znova umožní prežiť zimné prázdniny v kruhu kamarátov a obľúbených animátorov. Prihlásiť sa môžete už teraz TU.

Verím, že všetci máte krásne prázdniny a užívate si slnko najviac ako sa dá. Prajem Vám teda ešte veľa funtastických letných dní a teším sa na Vás na Silvestra!

Vaša šéfredaktorka Miška.

Ďaľšie články