Martin Poláš
Martin Poláš

ChaChaLandský Silvester sa už nezadržateľne blíži a my sme si aj tento rok pre vás pripravili bohatý 7-dňový program. Hlavnou novinkou je nový model celotáborovej hry o letný poukaz zdarma, tešiť sa však môžete aj na ďalšie prekvapenia!

ChaChaSilvester, to je tradične skvelý týždeň počas zimných prázdnin v kruhu kamarátov a obľúbených animátorov z ChaChaLandu. Zábava v hoteli Lomy bude počas siedmich dní gradovať, program tradične prinesie osvedčené stálice aj zaujímavé novinky.

NOVÁ CELOTÁBOROVÁ HRA

Tou najdôležitejšou je, že po ChaChaVille prichádzame s novým modelom celotáborovej hry, ktorej víťaz získa opäť poukaz na jeden turnus v budúcoročnom letnom ChaChaLande úplne zdarma.

Nová hra sa volá 7 Day’s To Win. Upravené pravidlá prinesú do súboja ešte viac napätia a zrejme i taktizovania. Šancu zabojovať o bezplatný pobyt bude mať do samého konca viac ChaChaLanďákov. Ich zostava vzíde z denných finalistov a jedného držiteľa Divokej karty. Kompletné pravidlá hry si priblížime hneď pri štarte ChaChaSilvestra.

Obľúbili ste si letnú stálicu Dobývanie pevnosti Boyard? A čo tak jej zimná, ešte náročnejšia verzia? Trénujte už teraz, pretože Frozen Boyard bude skutočná výzva pre tie najšikovnejšie tímy v ešte ťažšom teréne.

POZRITE SI CELÝ PROGRAM CHACHASILVESTRA 2017/2018

Ďalšou novou dopoludňajšou výzvou bude Cesta Fatalnych omylov. Každý, kto bude chcieť zvládnuť túto púť „namiesenú“ naším známym animátorom, si okrem teplého oblečenia nesmie na izbe zabudnúť mozog. Šikovnosť a bystrý um budú cestou k úspechu.

K ChaChaSilvestru patrí už stabilne aj zoznamka, tentoraz bude ideálnou príležitosťou na hľadanie vhodného náprotivku ďalšia novinka pre všetkých sokolíkov a holubičky Poďme spolu lietať. Schopnosť zaujať bude znamenať nebeské rande!

BEZ NOČNEJ HRY, VARENIA ČI TALKŠOU BY TO NEŠLO

No a čo by to bol za silvestrovský program bez vedomostného kvízu. Tentoraz po rokoch oprášime známy televízny formát s 15 otázkami a 3 žolíkmi. Nájdeme Milionára z tábora?

Program ChaChaSilvestra prinesie aj obľúbené improvizačné divadlo detí a animátorov Ruská ruleta, súťaž mladých kuchárov Môj ChaChaLanďák varí lepšie ako tvoj, nočnú hru Phantom Manor v zimnej verzii či talkšou s netradičnými otázkami ASK.ME.

Chýbať nebude skvelá úvodná Arrival Funtastic Party, známa hra s hádaním pojmov Waflové Aktivity – s chutnou odmenou pre úspešných hádačov, program vytvorený ChaChaLanďákmi pre animátorov – Reverse, adrenalínový Fullgool, Novoročná guľovačka, Winter Gurman Fest so súbojom v zimnej vybíjanej a karnevalová New Year Masquerade Party.

NOVÝ ROK PRIVÍTAME VO VEĽKOM

Ešte pred ňou príde tradičný vrchol pobytu – veľký Silvestrovský galaprogram nabitý skvelými vystúpeniami ChaChaLanďákov a animátorov, ktorý uzavrie starý rok. Slávnostný program doplní tombola, ohňostroj a novoročná disko s tými najlepšími ChaChaLandskými hitmi.

ChaChaSilvester v termíne od 27. decembra 2017 do 2. januára 2018 aj tentoraz prichýli útulné prostredie horského hotela Lomy s krásnou okolitou prírodou. Pobyt je určený pre deti od 10 do 17 rokov.

Ak si nechcete nechať ujsť štýlovú oslavu príchodu nového roka s rovesníkmi, neváhajte a rezervujte si svoje miesto. Kapacita sa rýchlo napĺňa a momentálne už máme len zopár posledných voľných miest!

Ďaľšie články