Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Aj túto zimu budeme do nášho animátorského tímu vyberať posilu z radov starších ChaChaLanďákov. Ak máš viac ako 15 rokov, chuť pracovať či podieľať sa na tvorbe najlepších programov a vidieť svoj obľúbený tábor z "druhej strany", neváhaj a prihlás sa! Vyberať sa bude už tradične na Silvestra.

Prečo by ste sa mali stať asistentom?

Prečítajte si hodnotenie Mišky a Matúša:

Miška:
ChaChaLand som si zamilovala hneď, keď som ho prvýkrát navštívila ako dieťa. Každý rok som sa doňho rada vracala s kamarátmi ako v lete, tak aj v zime. Vždy som bola nadšená z výborných programov, ktoré boli pre nás pripravené a chcela som sa jedného dňa podieľať na ich príprave.
To sa mi aj splnilo. Svoj záujem stať sa asistentkou som prejavila na silvestrovskom pobyte v roku 2015. Odvtedy som súčasťou animátorského tímu a som za to neopísateľne vďačná.
Za dva roky som sa na pozícii asistentky naučila nespočetné množstvo vecí, odniesla som si kopec zážitkov a skúseností a v neposlednom rade som spoznala skvelých priateľov.
Avšak nastal čas prenechať miesto asistenta niekomu ďalšiemu a vyskúšať si aj prácu oddielovej vedúcej. Už teraz sa na nováčikov veľmi teším a držím im palce! :)"

Matúš:
ChaChaLand som navštívil niekoľkokrát ako dieťa, ale vedel som, že raz vyrastiem a už nebudem môcť prísť. Táto skutočnosť ma síce znepokojila, no uvedomil som si, že šanca ChaChaLand nestratiť tu stále je.
Vždy ma lákalo stať sa asistentom a preto som o túto pozíciu zabojoval minulý rok na silvestrovskom pobyte. Našťastie som to zvládol a to ma veľmi teší. Táto práca ma baví a vrelo vám ju odporúčam."

Ďaľšie články