Martin Poláš
Martin Poláš

Predošlý vizuál sme používali na ChaChaLand.sk dlhé roky, preto sa z nového webu veľmi tešíme. Zachovali sme typické čierne pozadie, no ostatné prvky sú výrazne modernejšie. Web je plne prispôsobený dnešnej dobe, a tak si ho môžete rovnako pohodlne prezerať na počítači, tablete či mobile.

„Prejsť zo starého na nový web nás stálo zopár týždňov usilovnej práce, ale veríme, že výsledok stojí za to. Dúfame, že ChaChaLanďáci aj rodičia nájdu na stránke v prehľadnej podobe všetky informácie, ktoré ich zaujímajú,“ povedal zástupca HVT Peco, ktorý viedol technickú časť redizajnu.

Web sme rozčlenili na niekoľko sekcií, na úvodnej stránke nájdete základné informácie o ChaChaLande a v spodnej časti aj aktuálne novinky. Z hlavnej stránky aj horného menu je prístup do objednávkového formulára pre všetkých, ktorí si chcú rezervovať svoj pobyt v ChaChaLande.

V hlavnej ponuke nájdete tiež informácie o našich krúžkoch a v sekcii O nás podrobnosti o animátoroch, našom stredisku či ChaChaLandskej histórii. Prístup do fotogalérie je z dolného menu.

Na webe už čoskoro pribudne aj sekcia Program s prehľadným zoznamom aktivít v tohtoročnom ChaChaLande 2018 Surprise. „Svoje miesto bude mať aj vynovená sekcia ChaCha TV s archívom videí a v lete počas ChaChaLandu so živým vysielaním,“ doplnil Peco.

V hornej časti sú aj odkazy na naše sociálne siete – Facebook, Instagram a YouTube. Nekonečné chvíle, ktoré zostávajú do ChaChaLandu, vám vždy presne na sekundu zráta odpočet, umiestnený takisto rovno na hlavnej stránke.

Ak máte k novému webu nejaké nápady či pripomienky, napíšte nám ich na Facebook alebo na Instagram. Ak sa vám naša nová stránka páči, užívajte si vynovený ChaChaLand.sk spolu s nami :)

Ďaľšie články