Martin Poláš
Martin Poláš

Nikoho netreba špeciálne presviedčať, že aj tento rok na vás v ChaChaLande čaká spúšť skvelej prázdninovej zábavy v kruhu kamarátov a zábavných animátorov.

Počet miest je však u nás obmedzený, a tak je najlepšie si to svoje zaistiť čím skôr. Stačí na to vyplniť jednoduchú prihlášku na ChaChaLandskom webe. Do ChaChaLandu vás prostredníctvom nej dostane mamina či ocino doslova pár klikmi.

Tradične sme si pripravili bonus pre všetkých ChaChaLanďákov, ktorí sa na pobyt prihlásia do 31. marca. Všetci, ktorí tak urobia, získajú od nás zľavnenú cenu!

Super akciovú cenu máme navyše pripravenú aj pre všetkých, ktorí sa rozhodnú vychutnať si letný ChaChaLand v plnej, 17-dňovej dĺžke.

ChaChaLand 2018 Surprise sa tradične bude konať na samom začiatku letných prázdnin. Náš hviezdny televízny tábor svoje brány otvorí deň po vysvedčení, v sobotu 30. júna. Náš pobyt vyvrcholí v pondelok 16. júna (možné objednať si aj 9-dňový pobyt, teda 1. alebo 2. turnus).

ChaChaLand je určený pre deti od 7 do 15 rokov. Program je tradične koncipovaný tak, že zabaví všetkých – od najmladších po staršie deti s cieľom rozvíjať ich kreativitu a talent. Dopoludnia sa deti venujú krúžkom, poobede adrenalínovým súťažiam vonku a večer patrí veľkolepým program vysielaným naživo na internete.

Aj tento rok sa môžete tešiť na všetky obľúbené programy vrátane ChaChaLand hľadá Superstar, Fear Factor, Miss ChaChaLand, Sing Sync, Phantom Manor, Secret of Fashion, Garden Party, Dobývanie pevnosti Boyard či Magic Moments. Chýbať však nebude ani množstvo prekvapení!

Ďaľšie články