Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
ChaChaLandský program: Na toto sa môžete tešiť tento rok! | ChaChaLand - detský tábor
Martin Poláš
Martin Poláš

Už len niečo vyše 100 dní zostáva do začiatku ChaChaLandu 2018 Surprise, v ktorom vás – ako inak – čaká opäť bohatá programová nádielka. Tešiť sa môžete na osvedčené programy s viacerými prekvapeniami, ale chýbať nebudú ani novinky.

ChaChaLand, to je 17 dní skvelej letnej zábavy. Program u nás vzniká pod dohľadom profesionálneho animátorského tímu a pripravuje sa mesiace vopred, aby sme ChaChaLanďákom dožičili čo najpríjemnejšie chvíle počas prázdnin.

Tento rok sme si pre vás pripravili dve zaujímavé novinky. „Hneď v prvé poobedie vykročíme na Cestu FATALnych omylov. Táto súťažno-orientačná hra potrápi nás všetkých, ale na konci tejto cesty bude čakať zaslúžená výhra,“ priblížil našu novú popoludňajšiu súťaž programový riaditeľ Andrej.

„V druhom turnuse uvedieme úplne nový večerný formát Unexpected Error. Ako už názov napovedá, v hlavnej úlohe budú ‚chyby‘. Väčšina hier a súťaží je o nerobení chýb. V tomto programe však chybám dáme úplne nový a iný význam,“ prezradil Andrej.

Aj tento rok sa môžete tešiť na programové stálice ako ChaChaLand hľadá Superstar, Miss ChaChaLand, Fear Factor, Sing Sync, kabaretnú šou Magic Moments, Dobývanie pevnosti Boyard, módnu prehliadku Secret of Fashion, gastronomický festival Garden Food Fest, nočnú hru Phantom Manor, súboj v ChaChaLandskom bazéne Správny kľúč, napínavé výzvy v Challenge Accepted! či vlaňajšiu úspešnú novinku Funtastic People.

V programe je znova aj adrenalínová tímová hra na piesku Beachfight. Tematická diskotéka uprostred tohtoročného ChaChaLandu sa bude volať Fairytales Party – náš tanečný parket sa premení na rozprávkovú krajinu. Na túto ani ďalšie príležitosti si nezabudnite pribaliť svoj kostým či pomôcky!

POZRITE SI CELÝ PROGRAM CHACHALANDU 2018 SURPRISE

„Tento rok máme pripravený zaujímavý koncept prekvapení. SURPRISE totiž prinesieme do každého programu. Prekvapení nás teda čaká viac než dosť,“ hovorí Andrej.

„Tí, čo zažili naše programy, si povedia, že to všetko už dobre poznajú a nič ich nemôže zaskočiť. To sa ale tento rok mýlia. SURPRISE je prekvapenie a môže sa prejaviť v mnohých formách, na ktorých práve pracujeme. Čo keď príde nové pravidlo hry? Nové úlohy a stanoviská? Nové zloženia tímov? Verte mi, budete riadne prekvapení,“ sľubuje Andrej.

Vďaka nádhernému prostrediu rozsiahleho rekreačného zariadenia Podskalie nás opäť čakajú aj príjemné chvíle v prírode, slnenie pri bazéne, na športoviskách, tímové zápolenia vonku či obľúbený táborák Call Emergency. Dopoludnia budú tráviť ChaChaLanďáci v krúžku, ktorý si sami vyberú na začiatku tábora.

Večerné programy opäť prinesieme naživo na internete. „Vďaka nim môžu ChaChaLanďákov sledovať v akcii aj rodičia a kamaráti a tíško im závidieť,“ dodáva Andrej.

Ďaľšie články