Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/d/6/d60e0f7d-d366-47ee-868c-5e7236f16c99/chachaland.sk/web/models/Novinky.php on line 94
Prekvapenie ako hrom: Tešte sa na novú ChaChaLandskú pieseň! | ChaChaLand - detský tábor
Martin Poláš
Martin Poláš

ChaChaLandské pesničky neodmysliteľne patria k Zemi smiechu a zábavy. Či už je reč o táborových hymnách, alebo ďalších skladbách, ktoré pre vás vždy s radosťou nahrávajú ChaChaLandskí animátori. Novinku sme si pripravili aj na tento rok. A bude to poriadny SURPRISE :)

ChaChaLand má svoje nezameniteľné hymny ChaChaLand je náš, ChaChaChico a Nechceš byť sám, ktoré pozná hádam každý ChaChaLanďák. Aj preto, že si ich u nás pravidelne spievame – napokon najstaršia z nich má už 20 rokov!

Naposledy k nim v roku 2014 pribudol veselý letný hit Posadnutí letom s príznačnou choreografiou, ktorý je zaručenou voľbou na každej poriadnej ChaChaLandskej párty.

Tentoraz sme stavili opäť na o čosi pomalšie tempo, o to chytľavejšia však nová skladba je! Volá sa Príbeh prázdnin a veľkú premiéru bude mať v tohtoročnom ChaChaLande 2018 Surprise.

„Nová skladba je predovšetkým o priateľstve, ktoré vzniká u nás počas prázdnin. V ChaChaLande sa zrodili už stovky kamarátstiev a mnohé z nich trvajú dlhé roky respektíve celý život,“ hovorí hlavný vedúci Roman Pauliny, ktorý aranžoval hudobný podklad a pôvodnú skladbu pretvoril do našej verzie.

Príbeh prázdnin vychádza z piesne Kým nás máš od Marcela Palondera, ktorý s ňou v roku 1996 vystúpil ako zástupca Slovenska na pesničkovej súťaži Eurovízia. Text ChaChaLandskej verzie upravil náš dvorný textár Peťo Kollár.

„Zaujímavosťou je, že je to prvá ChaChaLandská pesnička, kde sa ChaChaLand konkrétne nespomína. Verím, že sa bude všetkým páčiť a že si ju v lete spoločne schuti zaspievame,“ doplnil Roman.

V Príbehu prázdnin budete počuť tradične skvelé hlasy našich talentovaných animátorov. V skladbe spievajú dokonca jedenásti z nich: Maťka Paulinyová, Zuzka Kováčová, Baka Lenghartová, Miška Petrášová, Ivana Záškvarová, Roman Pauliny, Roman Szabo, Peťo Pustulka, Maťo Pustulka, Andy Kostanjevec a Vojto Panenka.

Že by ste chceli malú ochutnávku už teraz? Nech sa páči, pripájame text novej ChaChaLandskej pesničky Príbeh prázdnin :)

Viem, že nebola som celá,
chýbala mi jedna tvár
a kúsok nádeje.
Čosi viac som chcela,
všetko prezradil mi snár
o láske, viem, že je.
Láska je silná, skúša nás
miesto, kam patrí, príbeh prázdnin.
Tak, prosím, pomôž, nech dokážem ho nájsť.
Patríš k nám.

Kým nás máš, chráň nás, chráň priateľov
Kým nás máš, chráň nás, my svietime, keď blúdiš tmou.

Svet býva občas krutý,
pre každého, kto bol sám
a skúmal záveje.
Iba zabudnutím
sa hádam zohrejem
a získam prímerie.

Láska je silná, skúša nás
miesto, kam patrí, príbeh prázdnin.
Tak, prosím, pomôž, nech dokážem ho nájsť.
Patríš k nám.
Dúfam, že znova dá sa nájsť
Miesto, kam patrí tento príbeh.
Tak, prosím, pomôž, nech dokážem ho nájsť.
Patríš k nám.

Kým nás máš, máš nás, pár priateľov
Kým nás máš, máš nás, my svietime, keď blúdiš...
Kým nás máš, máš nás, pár priateľov
Kým nás máš, máš nás, my svietime, keď blúdiš...
Kým nás máš, máš nás, pár priateľov
Kým nás máš, máš nás, my svietime, keď blúdiš tmou.

Ďaľšie články