Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Tak ako to už býva dobrým zvykom, aj tento rok sa celý ChaChaLandský animátorský tím stretol v rozprávkovom prostredí Liptova, aby doladil posledné detaily a poriadne sa pripravil na leto plné prekvapení v našom obľúbenom ChaChaLande.

Prvý májový víkend sa 33 členov animátorského tímu opäť stretlo na chate v Liptovskom Jáne, kde nás potešilo aj krásne slnečné počasie.

Okrem skalných vedúcich doplnili rady animátorov nováčikovia René, Alenka, Dominika a Elenka, ako aj naši noví asistenti Klára, Marta a Tomáš. Všetci k nám ihneď skvelo zapadli a dokázali svoju šikovnosť v sobotu popoludní, keď pripravili ostatným zúčastneným vynikajúci program v prírode.

ChaChaLandský teambuilding sa niesol v skvelej nálade. Zaspomínali sme si na kopec zážitkov z predošlých ročníkov, absolvovali niekoľko hier, ale hlavne sme si vypočuli viacero poučných prezentácii, aby sme si povedali čo najviac o ChaChaLande a o jeho fungovaní.

Projekt predstavil náš hlavný vedúci Roman, zásady práce oddielových vedúcich opísali Peco a Miki, o programových chuťovkách nás informoval náš programový šéf Andy, o technike Peťo a o sponzorských aktivitách Helka.

Nechýbalo ani zopár prekvapení – jedným z nich bola aj nová ChaChaLandská pesnička Príbeh prázdnin, ktorú sme si prvýkrát vypočuli práve na školení. A veru, máte sa na čo tešiť!

Ďalším prekvapením bolo vyhlásenie nového člena Masters klubu. Do tejto ChaChaLandskej „dvorany slávy“ vstúpila Baka Lenghartová, ktorá je vernou animátorkou ChaChaLandu už od roku 2012.

Na záver školenia sme sa zaradili do oddielov, vybrali si tie najlepšie krúžky a začali odpočítavať dni, ktoré nám ešte ostávajú do začiatku tohtoročného ChaChaLandu Surprise. A čo vy? Ste pripravení na 17 dní plných prekvapení? Tešíme sa!

Ďaľšie články