Martin Poláš
Martin Poláš

Už o deväť dní je tu ďalší ChaChaLand! To ale ubehlo, čo? V Podskalí na vás čaká opäť spúšť skvelých programov, veľa smiechu, zábavy a prekvapení. Pár dní pred odchodom si pripomeňme, na čo myslieť pri balení.

V ChaChaLande na vás čaká množstvo večerných programov, v ktorých sa objavíte či už ako súťažiaci alebo účinkujúci. Je vhodné sa na to nachystať a priniesť si z domu všetky pomôcky, ktoré by sa vám mohli hodiť, či už je to oblečenie, kostým, hudobný nástroj, rekvizity alebo iná špeciálna výbava.

Postupne na vás čaká módna prehliadka, kde sa zíde originálny outfit, Superstar, na ktorú si môžete pripraviť predvýber skladieb respektíve hudobných podkladov či Miss ChaChaLand, kde sa dievčatám hodia aj slávnostnejšie šaty.

Myslite ale aj na popoludňajšie adrenalínové programy vonku, kde zužitkujete aj staršie oblečenie a pevnú obuv – napríklad Dobývanie pevnosti Boyard, Fear Factor či Fullgool.

Aký by to bol ChaChaLand bez radostných popoludní pri bazéne – rozhodne si teda nezabudnite plavky, osušku, opaľovací krém, slnečné okuliare, pokrývku hlavy a plastovú pollitrovú fľašu.

Pribaľte si ale aj teplé oblečenie, lebo na rozdiel od poobedí, večery bývajú napriek letnému obdobiu v Podskalí o čosi chladnejšie. Náš táborák Call Emergency, ale aj ďalšie programy ako Správny kľúč, Phantom Manor a Garden Food Fest sa navyše konajú pod nočnou oblohou.

Pozrite si celý program ChaChaLand 2018 Surprise

V batožine by nemali chýbať ani pravidelne užívané lieky, vyhlásenie o bezinfekčnosti a kópia preukazu poistenca. Prípadné vreckové je možné uschovať u animátorov.

Batožinu odporúčame označiť menovkou, adresou a telefónnym číslom. Pri menších ChaChaLanďákoch je vhodné priložiť aj zoznam vecí, prípadne ich označiť.

ChaChaLand 2018 Surprise štartuje už v sobotu 30. júna, druhý turnus sa začne v nedeľu 8. júla. Odchod autobusov bude v oboch prípadoch popoludní z Bratislavy, návrat je 8. respektíve 16. júla. Pri individuálnej doprave treba prísť do Podskalia medzi 15. – 16. hodinou v deň začiatku rekreácie, odchod je v posledný deň do 9:30.  

Všetky organizačné informácie vrátane podrobností o termínoch a mieste nástupu zasielame rodičom detí v prvom turnuse a Dvojturnuse v týchto dňoch. Ak ste pokyny nedostali, ozvite sa, prosím, na adresu info@chachaland.sk. Rodičom detí druhého turnusu ich odošleme na budúci týždeň, teda po 25. júni.

Ďaľšie články