Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Takmer 200 spokojných ChaChaLanďákov čaká bohatá programová nádielka. Veríme, že si všetci spoločne užijeme najbližšie dni a odnesieme si kopu zážitkov!

V sobotu sme dorazili do Podskalia, ktorá je aj tentoraz domovom Zeme smiechu a zábavy. Hneď  v prvý večer sme to poriadne roztočili. Program sa začal nadupanou párty. O hudbu sa staral DJ Matúš, ktorý celý čas hral najväčšie hity.

Aby táto párty bola zaujímavejšia, animátori si pre nás pripravili prekvapenie. ChaChaLanďáci si mohli priniesť svoje telefóny, aby počas večera mohli zahlasovať za jednu z dvoch ponúkaných pesničiek. Na výber mali skladbu Clean Bandit feat. Demi Lovato – Solo alebo Elán – Tanečnice z Lúčnice.

Viac hlasov dostal cez smartfóny aktuálny zahraničný hit. Ale smutno nakoniec nemuselo byť ani fanúšikom domácej tvorby, lebo Matúš napokon pustil aj overené Tanečnice z Lúčnice.

V tento večer mohli ChaChaLanďáci zarobiť aj svoje prvé ChaChaLandské hutery.

Pre ChaChaLanďákov boli pripravené rôzne súťaže. Do nich sa vyberalo náhodne – žrebovaním. Keďže sa všetci veľmi snažili, tak výhercovia dostali 100 hutier a porazený získali po 50 hutier. Všetci sme si to poriadne užili.

Večer to bude o fantastických ľuďoch

Popoludní nás čakala cesta plná Fatálnych omylov. Ako vieme, všetci naši ChaChaLanďáci boli už vo vytržení a nemohli sa dočkať dnešného poobedia. V družstváchvšetci prežívajú veľmi napínavý čas. Celý tábor sa po tretej vybral riešiť zaujímavé úlohy a tí najšikovnejší si odnesú aj ceny.

Fantastický večer plný funtastických ľudí, to je presne program Funtastic people. Napínavé bude predovšetkým to, že vylosovaný môže byť dnes naozaj každý. Keďže súťaž tvorí päť kôl a v každom kole budú vyžrebovaní traja odvážni ChaChaLanďánci do každého tímu, na čele s našimi úžasnými a nevzdávajúcimi sa vedúcimi, bude to naozaj funtastické.

Za splnené úlohy si budú zbierať body, vďaka ktorým môže tím postúpiť do finále. Pre toto víťazné družstvo sú pripravené lákavé ceny ako: hutery, VIP lístky a sladká odmena. Priamy prenos vysiela od 21:00 aj ChaCha TV.

Ďaľšie články