Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Po famóznej módnej prehliadke ChaChaLanďákom vyrazil dych poobedný program Fear Factor, v ktorom bolo častokrát potrebné prekonať samých seba. Svoju šikovnosť a odvahu však preukázali všetci. Večer sme si oddýchli a spoločne sa posmiali pri táboráku, ktorý moderovali Peco a Baka.

Včera sa ChaChaLanďáci poriadne zapotili, pretože museli prekonať svoj strach. Čakal ich totižto Fear Factor. Deti bojovali buď v 5 alebo 6 členných tímoch. Cesta viedla cez les až na lúku a potom opäť do areálu. 

Po ceste na deti čakalo 10 stanovíšť. Boli rôzneho tipu ako napríklad zjesť chrobáky alebo nájsť žetóny v špagetách. Počas toho deti zbierali body, ktoré sa na konci spočítali. Tímy s najväčším počtom bodov postúpili do finále. 

Za tým prišiel vždy jeden zástupca. Na hlavy im animátori pripli terče ktoré mali v strede servítku. Tú servítku si museli roztrhnúť ale nie rukami ale vodou. Deti si do úst nabrali vodu ktorú následne pľuvali na seba. Aby to bol poriadny Fear Factor, voda bola zmiešaná s kvasnicami. 

Fear factor nakoniec vyhral Šimon Slamka, ktorého sme vyspovedali: ,,Chcel som dosiahnuť čo najvyššie skóre. Nečakal som, že vyhrám, ale zo srandy som pred začiatkom povedal svojmu tímu, že budeme prví. Súperi boli dobrí, niektorí ťažší na porazenie, ale som milo prekvapený, že som vyhral.“


Zabavili sme sa pri táboráku

Aj večerný program bol skutočne jedinečný. Nielen svojím umiestnením vonku, ale najmä možnosťou tvoriť scenár pre všetkých ChaChaLanďákov. 

Do škatule od scénografického krúžku ste počas dňa mohli vhadzovať úlohy pre svojich kamarátov či animátorov. Večer sa tieto úlohy plnili pri vatre, ktorú nám pripravil športový a prírodovedný krúžok. Najčastejšie mali vyvolaní zaspievať alebo zatancovať, no našli sa tu aj úlohy ako ,,umierajúca vrana“ pre Peca.  

Ďaľšie články