Michaela Petrášová
Michaela Petrášová

Včera sme si všetkých preverili na večernej hre Phantom Manor. Na púť lesom sa vydali len tí najodvážnejší ChaChaLanďáci, ktorí sa nebáli nástrah dementorov.

Jedným z najmladších súťažiacich bol aj Dominik. Na rozdiel od niektorých rovesníkov sa nezľakol a na „cestu odvahy“ sa nebojácne vydal. ,,Bolo to super, vôbec som sa nebál,“ prezradil pre ChaCha InPress.

Mnohí však boli vystrašení už len z videa, ktoré nám pustili animátori pred začiatkom nočnej hry. „Bolo ako z naozajstného hororu,“ priznal ďalší účastník Jakub. Niektorí si ho užili a zabavili sa, ostatní zostali v jedálni dúfajúc, že ich nič nevystraší.

„Musím povedať, že aj vo mne bolo trochu strachu, ale keďže som v skupine mal troch kamarátov, vedel som, že sa mi nič nemôže stať,“ dodal Jakub.

V to, že ich dementori nevytrápia veľmi, dúfali aj iní ChaChaLanďáci, ktorí súťažili. Všetci prišli naobliekaní, pretože zima bola neúprosná. Chlad však nebol vôbec ten najväčší problém. Zbledli sme hlavne pri pohľade na dementorov, ktorí v lese vyvolávali strach.

„Najstrašidelnejšie bolo pre mňa kráčať tmavým lesom plným nástrah,“ povedala Martinka. Strach nám však zahnala prekrásna obloha plná hviezd, ktorá náš často v Podskalí poteší.

Náročnú hru Phantom Manor sme zvládli aj vďaka popoludňajšiemu posilneniu – na Potato Fun Fest sme si predtým užili zemiakové delikatesy a oddýchli si pri bazéne.

Ďaľšie články