Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Včera večer sme si v ChaChaLande užili veľkolepú Superstar, kde sme videli mnohých talentovaných ChaChaLanďákov. Pozrieť si ich vystúpenia mohli aj rodičia, keďže šou bola vysielaná cez internet.

Pre porotcov bolo veru ťažké vybrať, kto bol najlepší. Sami to pri vyhlasovaní víťazov priznali. Aj preto sa rozhodli udeliť aj špeciálnu cenu. Tú získala Karolína Silla.

Jednotkou sa nakoniec stala Natália Szolárová s piesňou Scared To Be Lonely. „Túto pieseň som si vybrala, lebo k nej mám dobrý vzťah, odkedy vyšla,“ povedala víťazka pre ChaCha InPress.

„Rada si spievam už odmala a pred piatimi rokmi som začala chodiť aj na ZUŠ-ku. Tento rok som bola na ChaChaLandskej Superstar už po tretíkrát. Keď som súťažila prvýkrát, neumiestnila som sa, ale minulý rok som bola tretia. Tento ročník bol naozaj silný, lebo po minulé roky sme tiež boli dobrí speváci, no tento rok bol ešte lepší. Súperi boli veľmi ťažkí. Mojou osobnou favoritkou bola Karolína Silla, pretože je úžasné, že išla na Superstar taká malá,“ dodala Natália.

Druhé miesto získala rovnako ako vlani Laura Papánová. Tretí skončil Filip Pavlac.

Po skončení Superstar sa naše hviezdy priviezli v ChaChaLandských limuzínach, z ktorých prešli po červenom koberci do modrej Backstage zóny. V nej bolo pripravené občerstvenie a nápoje.

Pokiaľ mali ChaChaLanďáci modrý náramok, mohli si tu aj pohovoriť s vystupujúcimi. V žltej VIP zóne si zas dobre zatancovali. Tento večer bol jednoznačne skvelým highlightom celého prvého turnusu. Záznam z programu nájdete aj v archíve ChaCha TV.          

Ďaľšie články