Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Minulý večer zažili ChaChaLanďáci úplne novú súťaž Unexpected Error! Do finále sa spomedzi ôsmich vyžrebovaných súťažiacich dostal víťaz Martin.  Bonusová odmena - tričko – ale zostalo banke.

Martin šiel súťažou nenápadne až do semifinále, kde najskôr s Katkou v kole otázok prehrával, no napokon vyrovnal a mal viac šťastia v rozstrele. Bol bližšie s tipom roku narodenia Elvisa Presleyho.

Vo finále sa nanešťastie Martinovi nedarilo podľa predstáv, nedokázal v limite pomenovať aspoň sedem mien známych osobností. A tak získal síce výherný balík, ale bez trojtisícového bonusu či trička. „Bol som prekvapený, ale všetky osoby nepoznám. Prezidenta som vedel, ale mal som v hlave toľko vecí, že som to nevedel zo seba dostať,“ povedal pre ChaCha InPress Martin.

Víťaz našej novej šou vôbec nečakal, že sa dostane tak ďaleko. Jeho ďalší súperi tiež zabojovali a veľakrát boli výsledky naozaj tesné. „Úlohy boli zaujímavé a ťažké, ale najľahšia bola tá, ktorú za mňa robil kamarát,“ pousmial sa Martin.

Aj publikum sa zapojilo do súťaže a spoločne povzbudzovalo ôsmich súťažiacich. Priamy prenos  z Unexptected Error sledovali aj diváci pri obrazovkách. Nová šou zaznamenala úspech. Ako sa ukázalo, niektoré chyby sú na ceste k úspechu rozhodujúce.