Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Ďalší ChaChaLandský večer patril kabaretnej šou s názvom Magic  Moments. Večer plný magických momentov nás opäť nadchol. Priniesol viacero nápaditých varietných vystúpení.

Démonická atmosféra, kombinujúca motív záhrobia a stratených umeleckých duší rámcovala celý galavečer. ChaChaLanďáci sa ocitli vo varietnej šou, akú by inde sotva mohli zažiť. Tí, ktorí si kúpili VIP vstupenky, si ju dokonca mohli užiť z prvého radu a s občerstvením. Na scéne videli prehliadku výnimočných vystúpení.

Magic Moments opäť priniesol   prehliadku schopností šikovných ChaChaLanďákov, ktorí nám predviedli skvelé čísla v speve, tanci, maľovaní a rôznych iných kreáciách. Na pódiu sme videli vo výbornej forme aj naše asistentky – Martu so scénickým tancom a Kláru so spevom.  

Nechýbali ani vzácni hostia – kúzelnik Talostan, ktorý nám ukázal bublinovú šou aj mikromágiu, pri čom mu asistovali aj vybraní ChaChaLanďáci. Pri rozcvičke prstov sme sa zapotili, neveriacky sme krútili hlavou pri kartových kúzlach, ktoré boli poriadne prešpekulované. No a odvážnych ChaChaLanďákov odmenil Talostan aj darčekmi zo zložených balónov. Fakírka Kristína nám zas predviedla svoju efektnú ohňovú a laserovú šou. ChaChaLanďáci sa vracali na svoje izby spokojní, s iskričkami v očiach. Pretože program splnil do bodky, čo sľúbil. Bol doslova magický.