Martin Poláš
Martin Poláš

ChaChaSilvester 2018/2019 už klope na dvere, spoločne sa opäť stretneme na skvelom týždňovom pobyte v horskom hoteli Lomy v Hornej Vsi. Pripomeňme si, čo nás čaká a čo si vziať so sebou.

Informácie o blížiacom sa ChaChaSilvestri sme pred pár dňami poslali rodičom e-mailom. Začiatok zimného ChaChaLandu je tradične 27. decembra.

Autobus bude pristavený pri bratislavskom nákupnom centre Ikea vo štvrtok o 12:30, odchod má o 13:00. Zastaví aj na odpočívadle Zeleneč – približne o 13:30 a aj v Nitre pri McDonalds na Bratislavskej ceste – asi o 14:15. Ak cestujete individuálnou dopravou, do hotela Lomy je potrebné prísť do 15:30.

Rekreáciu ukončíme 2. januára 2019, teda v stredu. Autobus z hotela bude odchádzať o 14:00, zastaví opäť v Nitre (približne o 15:15) a na Zelenči (okolo 15:45), k Ikei dorazí približne o 16:15. Deti s individuálnou dopravou majú rodičia v hoteli vyzdvihnúť do 14:00 (stačí popoludní, deti majú o 12:30 spoločný obed).

Počas ChaChaSilvestra nás čaká týždeň plný zábavy s aktivitami vnútri aj vonku. Keďže teplota môže byť pod nulou a podľa predpovede bude aj sneh, odporúčame zbaliť si dostatok teplého oblečenia, spodnej bielizne, ponožiek a nezabudnúť na zimné topánky, šál, čiapku a rukavice, ale aj staršie veci vhodné na športovanie či tímové súťaže.

Na popoludňajšie a večerné programy sa vám zas zíde spoločenské oblečenie, hlavne na silvestrovský galaprogram, ktorý sa nesie v slávnostnej atmosfére. Keďže program posledného dňa v roku tvoríme spoločne, nezabudnite si vziať ani špeciálne pomôcky, kostým, rekvizity či hudobný nástroj, ktorý využijete pri svojom vystúpení. Na Nový rok nás čaká New Year Masquerade Party, kde budeme v maskách – aj na to sa oplatí myslieť už doma pri balení.

V batožine nezabudnite ani prezuvky, budete ich potrebovať na pohyb po hoteli. Okrem hygienických potrieb si vezmite aj prípadné pravidelne užívané lieky, Vyhlásenie o bezinfekčnosti a zdravotnom stave a tiež kartičku poistenca – odporúčame kópiu.

Všetky ďalšie organizačné pokyny sa nachádzajú v dokumente, ktorý sme posielali e-mailom. Vám ešte zostáva nezabudnúť doma to najdôležitejšie – dobrú náladu! Náš skvelý animátorský tím vám k nej pripravil bohatý 7-dňový program s novinkami aj osvedčenými formátmi.

A mimochodom, ubytovanie ChaChaLanďákov na mieste pobytu prebehne tento rok po novom – nezabudnite, že hneď na úvod sme si pre vás pripravili štartovaciu Check-in game. Nechajte sa prekvapiť :)