Roman Paulíny

Roman Paulíny (CEO, hlavný vedúci, podpredseda OZ) VIP member of Masters Club

Zakladateľ ChaChaLandu pracuje ako režisér a manažér odboru strategického rozvoja mediálnych systémov v RTVS. Detským táborom sa venuje od roku 1984. Prvý samostatný tábor zorganizoval v roku 1990, o dva roky neskôr založil ChaChaLand a dodnes ho riadi.

Peter Vokalík

Peter Vokalík (CFO , zástupca HVT) VIP member of Masters Club

Do ChaChaLandu prišiel ako dieťa, dnes v ňom má druhú najvyššiu pozíciu. V minulosti bol IT manažérom aj guvernérom Banky ChaChaLandskej. Isto sa cíti pri práci s technikou – zvukom či svetlami. Takisto pracuje v televízii, vo voľnom čase rád športuje a sleduje filmy.

Martin Pustulka

Martin Pustulka (predseda predstavenstva OZ) VIP member of Masters Club

V ChaChaLande pôsobí od roku 1995. Viedol tanečný aj športový krúžok či Banku ChaChaLandskú. Má zvláštny cit pre detail, aj preto je jedným z našich kameramanov a súčasne pôsobí v krúžku ChaChaLandskej televízie. V súkromí rád rybárči a venuje sa svojej rodine.

Peter Pustulka

Peter Pustulka (hudobný dramaturg, zvukový majster) VIP member of Masters Club

Do ChaChaLandu prišiel aj so svojím dvojčaťom Martinom v roku 1995. Pôsobil u nás ako moderátor, režisér, spevák aj strihač, no v posledných rokoch sa usadil na stoličke zvukového majstra a zároveň hudobného dramaturga. Vedie krúžok ChaChaLandského rádia.

Vojtech Panenka

Vojtech Panenka (zvukový majster)  

Vojto je vo svojim živle tam, kde sa stretne hudba, technika a kreatívni ľudia. Študuje v Brne zvukové inžinierstvo, spieva v zboroch a odmalička hrá na gitare. Vo voľnom čase pracuje v nahrávacom štúdiu a zvučí koncerty. V ChaChaLande je oddielovým vedúcim a zvukovým technikom.

Martina Paulinyová

Martina Paulinyová (animátorka, šéfredaktorka ChaChaTV) member of Masters Club

Dcéra HVT, prvýkrát sa ChaChaLandu zúčastnila ako dvojmesačná a stálou účastníčkou je dodnes. V ChaChaLande bola na čele muzikálového krúžku, aktuálne spoluvedie krúžok ChaCha TV. Ako animátorka sa podieľa na tvorbe programu, choreografií a rada si aj zaspieva.

Andrej Kostanjevec

Andrej Kostanjevec (programový riaditeľ) member of Masters Club

Do ChaChaLandu sa vrátil v roku 2011 po 16 rokoch, keď si tábor predtým zažil ako dieťa. Je programovým riaditeľom a podieľa sa aj na zostavovaní choreografií. Vyskúšal si u nás aj post oddielového vedúceho. Je tanečníkom s diplomom z VŠMU. Miluje šiltovky.

Zuzana  Matalová

Zuzana Matalová (šéfanimátor) member of Masters Club

Naša táborová „mama“, ktorá je vždy ochotná podať pomocnú ruku. Do ChaChaLandu chodí s manželom Fatalom a dcérou Peťkou. Ako šéfanimátorka vedie ľudí v programovej sekcii. Má rada deti, prírodu, baví ju varenie, pečenie, čítanie románov a ide jej aj kreslenie.

Blažena Lenghartová

Blažena Lenghartová (animátor) member of Masters Club

Držiteľka titulu Miss ChaChaLand z roku 2009. Animátorkou je od roku 2012. Je absolventkou herectva na cirkevnom konzervatóriu, príležitostne sa venuje dabingu. Duchom je stále dieťa, preto si s ChaChaLanďákmi dobre rozumie, svojou výškou k nim navyše stále zapadá.

Dušan Lojdl

Dušan Lojdl (animátor)  

Svoje študijné pedagogické skúsenosti u nás využíva pri práci s deťmi. Získal mnoho ocenení za svoje výtvarné výkony a v súčasnosti pracuje ako vizuál. Práve preto v ChaChaLande vedie krúžok kreatívnej scénografie. Ani Duškimu nikdy nechýba na hlave šiltovka.

Martin Poláš

Martin Poláš (vedúci oddielu) member of Masters Club

MaPo pracuje ako novinár, najradšej má zábavu v kruhu kamarátov. Do ChaChaLandu prišiel ako dieťa v roku 2001 a odvtedy už iný tábor neskúsil. Je autorom viacerých programov. Po pôsobení v animátorskej zložke v rokoch 2007 – 2015 tentoraz posilní rady oddielových vedúcich.

Miki Hronský

Miki Hronský (vedúci oddielu) VIP member of Masters Club

Neriadená strela v dobrom slova zmysle. Stál pri zrode ChaChaLandu, po pauze sa k nám nenápadne vrátil na kolieskových korčuliach. Vždy dobre naladí okolie. Nie je náhoda, že v zozname vedúcich je jeho priezvisko aj pri Helke, svoju manželku spoznal Miki práve v našom tábore.

Andrea Paulinyová

Andrea Paulinyová (vedúci oddielu) VIP member of Masters Club

Takisto si pamätá úplne začiatky ChaChaLandu. Roky pracuje ako televízna moderátorka a redaktorka a svoje bohaté skúsenosti odovzdáva mladým televíznym talentom v našej ChaChaLandskej televízii. Deti naučí ako moderovať, techniku reči, prácu pred kamerou aj za ňou.

Helena Hronská

Helena Hronská (vedúci oddielu) member of Masters Club

Sympatická mama, ktorá okrem svojich detí má chuť tráviť prázdniny aj s ChaChaLanďákmi. Pôvodne u nás pôsobila ešte v rokoch 1996 – 1998, keď sa venovala krúžku spoločenských tancov. Okrem tanca má rada prírodu či letné športy. Momentálne vedie krúžok ChaCha Kids Lab.

Richard Zimmermann

Richard Zimmermann (vedúci oddielu) member of Masters Club

Oko jeho kamery sníma všetky večerné programy vrátane živých prenosov na internete. Hlavný kameraman ChaCha TV sa u nás udomácnil aj ako oddielový vedúci. Riki, ktorý do ChaChaLand priviedol aj svoje dve dcéry, je veselá kopa z Liptova, a tak sa vždy postará o dobrú náladu.

Peter  Matal

Peter Matal (vedúci oddielu) member of Masters Club

Od 16 rokov sa venuje počítačom, ktoré sú jeho koníčkom aj obživou. Roky pracuje v televíznom prostredí. Okrem technických zručností sa venuje v ChaChaLande deťom v športovom krúžku a jeho cieľom je pomáhať a rozvíjať ich nadšenie a vzťah k športu.

Attila  Lovász

Attila Lovász (vedúci oddielu)  

Kvôli výchove detí skončil s táborovaním, keď ChaChaLand vznikal. Napokon ho ale chodníčky k nám zaviedli. Dlhoročný novinár a mediálny manažér u nás ChaChaLanďákov učí spoločenským tancom a pravidlám etikety. Páni smoking, dievčatá lodičky!

Dávid Selecký

Dávid Selecký (vedúci oddielu)  

Ďalšia umelecká duša v našom kolektíve. Dávid je študent bábkoherectva na VŠMU, tancuje v divadle Nová scéna a hrá tiež v divadle Ticho a spol. Bavia ho knihy, zábava s priateľmi či cestovanie. Má rád Tima Burtona, fantasy a psycho filmy a rád nosí tepláky.

Zuzana Kováčová

Zuzana Kováčová (vedúci oddielu)  

Zuzana je "stará" ChaChaLanďáčka, MISS 2009 neskôr už aj vedúca oddielu. Jej najväčšou záľubou je hudba špeciálne jazz, spieva a hrá na saxofón v dvoch hudobných skupinach. Študentka managmentu tento rok opäť doplní rady vedúcich a teší sa na tie najmenšie deti.

Viktória  Poláková

Viktória Poláková (vedúci oddielu)  

Urečnená, vysmiata a súťaživá. Taká je Viki, študentka lekárskej fakulty v Košiciach. Má rada šport, hlavne volejbal a plávanie. Miluje aj prírodu a turistiku. Je členkou Slovenskej debatnej asociácie. Nedá dopustiť na zábavu v kolektíve, preto je už dlho verná ChaChaLandu.

Adam Hnat

Adam Hnat (vedúci oddielu)  

Záujem o video v sebe objavil až v maturitnom ročníku, no to mu nebránilo obrátiť život na ruby a namiesto informatiky študovať multimediálnu oblasť. Hneď prvá zmienka o ChaChalande ho zaujala natoľko, že sa rozhodol k nám pridať a podieľať sa najlepšom spôsobe trávenia leta.

Kristína  Szórádová

Kristína Szórádová (vedúci oddielu)  

Ako dieťa k nám prišla v roku 2008, ChaChaLand si ju hneď získal. Štyrikrát súťažila v Miss ChaChaLand a na modelingovú dráhu sa vydala aj mimo tábora. V našom bola najprv dvakrát asistentkou, následne oddielovou vedúcou. Pomáha aj s prípravou kostýmov a masiek.

Jakub Jágerský

Jakub Jágerský (vedúci oddielu)  

Jakub pracuje vo verejnoprávnej televízii, predtým študoval elektrotechniku v Prahe. Hrdého tata od detstva baví všetko, čo funguje na elektrinu. Využil to aj v začiatkoch digitálnej fotografie, ktorej sa venuje dodnes. V ChaChaLande preto logicky vedie fotografický krúžok.

Janka Hatinová

Janka Hatinová (vedúci oddielu) member of Masters Club

Janka pracuje v agentúre, kde spolu s kolegami organizujú bežecké podujatia po Slovensku. Patrí tiež medzi "starých" ChaChaLanďákov, voľný čas rada trávi športovaním, v prírode a už teraz sa teší na letnú atmosféru v Podskalí a šikovné deti, ktoré privíta v ChaChaLande.

Ivana  Záškvarová

Ivana Záškvarová (vedúci oddielu)  

Ivana patrí takisto k „starým“ ChaChaLanďákom a v našom tábore bola ako dieťa štyrikrát. Momentálne končí bakalára na UCM v Trnave a mediálny svet je pre ňu veľkým lákadlom. Venuje sa fotografovaniu, aktívne behá a miluje jedlo.

Michaela Petrášová

Michaela Petrášová (vedúci oddielu)  

Miška navštívila ChaChaLand prvýkrát v roku 2014 a odvtedy je mu verná. Vyskúšala si prácu v ChaCha TV a dvakrát aj účinkovanie v Superstar. Spevu sa venuje odmalička. Po role asistentky tentoraz u nás preberie úlohu oddielovej vedúcej.

Dominika Kopernická

Dominika Kopernická (vedúci oddielu)  

Dominika je veselé dievča zo Zvolena, kde študuje Obchodnú akadémiu. Jej najväčšou záľubou je šport a pre dievčatá netypický futbal. Do ChaChaLandu ide tento rok po prvý krát a už teraz sa teší na túto novú skúsenosť.

Pavol Jambrich

Pavol Jambrich (vedúci oddielu)  

Pali je nováčikom v ChachaLandskom teame. Pracoval ako kameraman a strihač, chvíľu ho lákal aj moderátorský mikrofón a „okúsil“ aj pedagogický chlebíček. Miluje šport a dobrú zábavu.

René Podlucký

René Podlucký (vedúci oddielu)  

René pracuje v RTVS. Bývalý polygraf a televízny grafik sa v súčasnosti venuje IT technológiám. Od detstva chodieval do táborov spoločenského tanca. Prvýkrát sa vžije do role oddielového vedúceho. Miluje Heavy Metal, geocaching a je športovým pilotom na vetroňoch. ​

Johana Panenková

Johana Panenková (vedúci oddielu)  

Vyštudovala odevnú školu v Prahe, jej najväčšou vášňou je tanec. Johanka je v mysli stále dieťaťom, miluje tvorivé hry a pohyb. Zaujíma sa o ázijské kultúry, cestovanie aj dejiny umenia. Rada prijíma výzvy a získava nové skúsenosti, aj preto sa rozhodla posilniť náš tím.

Alena Šperková

Alena Šperková (vedúci oddielu)  

Alena je novou posilou ChaChalandu z Horehronia. Od 15-tich pracovala s deťmi v kresťanských táboroch, neskôr v rôznych aktivitách až dodnes. Bývalá auto-moto novinárka vedie výrobu TV štúdia v B. Bystrici. Okrem šoférovania miluje knihy, ochotnícke divadlo, prírodu a jedlo.

Matúš Svitok

Matúš Svitok (asistent)  

Ďalší odchovanec ChaChaLandu, ktorý ohuruje svojim žonglérskymi schopnosťami. Je študentom hotelovej akadémie, má rád divadlo, sníva o tom, že sa stane členom Cirque du Soleil. Matúš je veselá kopa, takže o zábavu pri ňom nie je núdza.

Marta Hronská

Marta Hronská (asistent)  

Staršia dcéra Mikiho a Helky rozširuje kolektív Hronských v našom tíme. Marta aktívne tancuje, predtým robila gymnastiku. Rada počúva hudbu a vymýšľa choreografie. Miluje nakupovanie a módu. Momentálne navštevuje osemročné gymnázium a ako samá hovorí, je perfekcionistka.

Klára Lofajová

Klára Lofajová (asistent)  

Gymnazistka z Dolného Kubína chodí do ChaChaLandu bez prestávky od roku 2012. Venuje sa hre na klavír aj spevu – vrátane vystúpení so svojou kapelou. Naposledy k tomu pridala hru na gitare. Okrem toho ide Kláre výtvarná, rada má aj volejbal a lyžovanie.

Tomáš Varga

Tomáš Varga (asistent)  

Stály ChaChaLanďák, ktorý zem smiechu a zábavy navštevuje od roku 2013. Gymnazista z Nitry, čo sa snaží vždy pobaviť okolie. Vďaka pôsobeniu v našej ChaCha TV si obľúbil vystupovanie pred kamerami aj moderovanie. Aktívne sa venuje tenisu, volejbalu a v zime lyžovaniu.

Zuzana Hrajnohová

Zuzana Hrajnohová (zdravotník)  

Čerstvá absolventka medicíny a bývala ChaChalanďáčka. Vždy veselá a pre každú srandu. Má rada rockovú hudbu, prírodu a cestovanie. Vo voľnom čase chodieva venčiť psíkov do útulku. Teší sa, ako si konečne vyskúša tábor aj z „druhej strany“.

Roland Karácsony

Roland Karácsony (zdravotník)  

Nováčik medzi ChaChaLanďákmi, čerstvý absolvent lekárskej fakulty. Spoločenský, dobrodružný a keď ide o zábavu, nepozná slovo „nie“. Vo voľnom čase cestuje, rád si tiež zapláva alebo zabehá. Novej skúsenosti ako zdravotník v tábore sa už nevie dočkať.

Tamara Vystrčilová

Tamara Vystrčilová (zdravotník)  

Verná ChaChaLanďáčka má rada zábavu a spoločnosť dobrých ľudí. Už päť rokov pracuje v odbore chirurgia vo Fakultnej nemocnici u sv. Anny v Brne a prácu lekárky by nevymenila. Spojenie príjemného s užitočným si nevie predstaviť nikde inde ako vo svojom obľúbenom tábore.

Lucia Lysá

Lucia Lysá (zdravotník)  

Vždy veselá študentka medicíny sa s radosťou postará o nezbedných ChaChaLanďákov a s láskou pofúka každé odreté kolienko. Vo voľnom čase rada číta knihy. Miluje hudbu, tanec a dobrú náladu. V jej okolí je vždy veselo a plno smiechu.