NEZABUDNUTEĽNÝ SILVESTER
Rozlúčka so starým rokom vo veľkom štýle.
ORIGINÁLNA ZÁBAVA
Super programy, pri ktorých sa spoločne zabavíme.
ZIMNÁ IDYLKA
Nádherná príroda v prostredí horského hotela
KOMFORTNÉ UBYTOVANIE
Pobyt v útulných izbách, chutná strava
7 Days to win
Veľká súťaž o poukaz do letného ChaChaLandu 2019.
NAŠA MISIA
Cieľom nie je deti naučiť, ale zaujať.
LEVEL 61
prihlásení chachalanďáci

AKO INAK – AJ ZIMA BUDE „SURPRISE“

Nechce sa vám čakať celý rok na ďalší ChaChaLand? Ani nemusíte! Pripravte sa na skvelú zimnú párty! Aj tentoraz pre ChaChaLanďákov chystáme štýlovú rozlúčku so starým rokom a jedinečnú oslavu príchodu nového roka. Obľúbený ChaChaSilvester vám znova umožní prežiť zimné prázdniny v kruhu kamarátov a obľúbených animátorov z ChaChaLandu. Zimné dobrodružstvo štartuje 27. decembra. Pri tom skrátka nesmiete chýbať!

Sedemdňový ChaChaSilvester je určený pre všetkých, ktorým sa nepáči domáce ničnerobenie a hlavne dlhé čakanie na letný ChaChaLand. Zimný pobyt u nás prebieha v doslova „rodinnej“ atmosfére a kvalitný program vás opäť zaručene presvedčí, že najlepšia zábava je jedine u nás. Pobyt je určený pre 60 ChaChaLanďákov, ktorých prichýli útulný hotel Lomy v Hornej Vsi. Jeho malebné prostredie vám dožičí nezabudnuteľný pobyt v nádhernom horskom prostredí. To všetko v spoločnosti tých správnych ľudí a s poriadnou dávkou zábavy!

...

To, že v ChaChaLande, sa nudiť nestíhate, už viete! Počas ChaChaSilvestra to platí do bodky. Každý rok prinášame osvedčené programy aj nové formáty, ktoré počas leta nemáte šancu zažiť. A neboli by sme to my, aby sme aj na zimu nepripravili niekoľko prekvapení :) Užite si Frozen Boyard, obľúbenú zoznamku, nočnú hru či šou Môj ChaChaLanďák varí lepšie ako tvoj a ďalšie originálne programy na každý deň, pri ktorých sa spoločne zabavíme. Ani tentoraz nebude chýbať celotáborová hra, ktorej víťaz získa poukaz na jeden turnus v letnom ChaChaLande 2019 zdarma!

...

Silvester v ChaChaLande má svoje čaro a na vítanie nového roku v našom kruhu budete dlho spomínať! Posledný deň v roku odpálime nablýskaným galaprogramom, v ktorom vystupujú ChaChaLanďáci aj naši animátori. Slávnostný nádych dodáva spoločná večera, o zábavu sa postará tradičný koncoročný zábavný kvíz, šancu vyhrať bude mať v tombole a samozrejmosťou je veľkolepý polnočný ohňostroj. Nechýba vypúšťanie lampiónov šťastia a skvelá novoročná párty do neskorých hodín s tými najlepšími hitmi celého uplynulého roka! Ideš tiež?

...

REZERVUJTE SI POBYT

Turnus dní cena Vek
ChaChaSilvester
27. 12. – 2. 1.
7 169 eur
Skončil
10 – 17

Informácie k objednávke

Cena zahŕňa:

  • Kvalitné ubytovanie
  • 5x denne výborná strava v dostatočnom množstve
  • Celodenný pitný režim
  • Animátorský a zdravotný personál
  • Program, kostýmy, kulisy
  • Technické vybavenie
  • Ceny do súťaží
  • DPH

Doprava:

Bratislava – Horná Ves - Bratislava.

Nástup je možný aj na diaľničnom odpočívadle
Zeleneč a v Nitre.

Doplatok: 19 eur

Poistenie:

Poistenie predčasného odchodu z tábora zo zdravotných dôvodov, úraz s trvalými následkami, strata batožiny, storno zájazdu (zdravotné dôvody), škoda spôsobená na majetku organizácie.
Doplatok: 7 eur/7dní