Horský Hotel a stredisko Lomy sa nachádza hlboko v pohorí Vtáčnik. Leží v nadmorskej výške 560 m.n.m. v Lomskej doline, 7 km od dediny Horná Ves v Prievidzkom okrese. Toto umiestnenie predurčuje Lomy na širokú škálu akcií a aktivít.

Horský hotel spolu s chatovou osadou sú obklopené čarovnou prírodou pohoria Vtáčnik a ideálne pre rekreačno-relaxačné pobyty detí i dospelých. Areál hotela má rozlohu 2,7 hektára a využiť ho možno pre rozličné aktivity.

Na ubytovanie slúži hlavná budova so zrekonštruovanými izbami a chatová osada s 15 zrubovými chatkami. Vonku sa nachádza multifunkčné a trávnaté ihrisko, bazén s rozmermi 15 x 9 x 1,2 m, amfiteáter so zastrešeným pódiom, ohnisko a detské preliezačky.

V bezprostrednej blízkosti sú les, lúky, potok i malé jazierko. Hotel ponúka chutnú stravu pripravovanú priamo v hotelovej kuchyni s možnosťou prispôsobenia jedla špeciálnym požiadavkám hostí.

Adresa strediska

Hotel Lomy, Horná Ves č. 455
972 48 Horná Ves

AKO SA KU NÁM DOSTANETE

Vydáte sa plní elánu a radosti do okresu Prievidza. Ak sa dostanete na cestu, ktorá spája Partizánske a Žarnovicu, vedzte, že ste na dobrej ceste. Ak idete smerom od Partizánskeho, zbystrite pozornosť, akonáhle prekročíte hranice obce Horná Ves.

Dva kilometre za touto obcou totižto bude odbočka doľava, ktorou zídete z hlavnej cesty a významne sa tým priblížite k cieľu. Po odbočení sa dostanete na cestnú komunikáciu (upozorňujeme, že nie prvej a možno ani druhej triedy, ale autá i autobusy ju bez problémov zvládnu),kde vám bude vďaka hustnúcej zeleni, krásnym stromom a kríkom jasné, že sa vzďaľujete od civilizácie. Tento úsek bude dlhý 5 kilometrov a informačné tabule vás ním bezpečne dovedú až ku nám.