Hotel Royal sa nachádza v srdci Slovenska v okrese Detva, situovaný je vo Veporských vrchoch v nadmorskej výške 950 metrov. Je súčasťou najväčšieho horského centra v Podpolianskom regióne – v jeho bezprostrednom okolí sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko Látky – Prašivá. Unikátna príroda v okolí ako stvorená na vychádzky, turistiku a iné aktivity láka aj v lete a patrí k veľkým prednostiam objektu.

Royal ohodnotený tromi hviezdičkami je novým domovom ChaChaLandu a je výsledkom hľadania objektu spĺňajúceho tie najnáročnejšie kritériá pre našu detskú rekreáciu. Ubytovanie kvalitou vysoko prekračuje bežný štandard v detských táboroch.

Kvalitné ubytovanie

Hotelová časť ponúka dvojlôžkové, vkusne zariadené izby s možnosťou prístelky a tiež dva apartmány. Izby sú vybavené televíziou, rádiom, telefónom a vaňou alebo sprchou. Hotelová časť pre 90 hostí má vlastnú recepciu, jej súčasťou je aj naša hlavná spoločenská sála, v ktorej v ChaChaLande organizujeme väčšinu večerných programov.

...

Hotelový komfort

Okrem moderne zariadených izieb so sociálnymi zariadeniami ponúka hotel vysoký komfort vďaka priestranným spoločenským priestorom, špičkovej kuchyni reštauračného typu, ale aj ďalšiemu modernému vybaveniu vrátane výťahu (k izbám na poschodiach), vnútorného bazéna, wellness centra, fitnes priestorov či vonkajšieho multifunkčného ihriska.

...

V srdci prírody

Čarovná príroda v malebnom okolí dotvára prostredie hotela Royal ako stvoreného na dokonalý relax a plnohodnotný oddych. Komplexnosť poskytovaných služieb aj ústretovosť personálu robí z hotela Royal špičkové zariadenie cestovného ruchu na Slovensku a ideálny domov ChaChaLandu.

...

Stredisko je rozdelené na hotelovú a chatkovú časť, pričom izby sú 2-,3- a 4-lôžkové, bez poschodových postelí, disponujú sociálnym zariadením a dostatkom miesta aj úložného priestoru. Kapacita strediska je 205 osôb.

Ubytovanie v ChaChaLande je rozdelené na Štandard (v chatkovej časti) a Superior (v hotelovej časti), pričom voľba úrovne ubytovania sa realizuje pri vypĺňaní prihlášky na pobyt.

V Štandarde sú k dispozícii izby v 15 útulných chatkách, ktoré majú 6 – 10 lôžok umiestnených vo viacerých samostatných izbách. Chaty sú vybavené sociálnym zariadením, ako aj kuchynkou. Pri chatovej osade sa nachádza detské a multifunkčné ihrisko a tiež posedenie pri ohni.

Stravovanie je v ChaChaLande zabezpečené v priestrannej a moderne zariadenej reštauračnej časti. Samozrejmosťou je výborná kuchyňa hotelového typu.

Strava je podávaná päťkrát denne v dostatočnom množstve a zabezpečený je aj celodenný pitný režim. Kuchyňa zohľadňuje individuálne požiadavky celiatikov, vegetariánov či iné stravovacie obmedzenia.

Adresa strediska

Hotel Royal***
Prašivá č.4
985 45 Látky